ROMA ANTİK SİKKELER 1. CONSTANTİN VE MARCUS AURELİOUS NEDİR NE DEĞİLDİR ÜCRETİ NEDİR %95 ENDER

guven24

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşlar bu paralar nedir ne parasıdır bildiğimi yazdım doğrumudur 1. constantin olduğunu öğrendim internette para sitesinde %95 enderlik oranı veriyor bunlar nedir müzayede fiyatlarını atar mısınız beni bilgilendirir misiniz ve ne yapmalıyım sizlerin bilgisine ve tecrübesine güveniyorum saygıdeğer üstadlarım.

Ekli dosyalar

Define 48

Moderatör
Moderatör
Arkadaşlar bu paralar nedir ne parasıdır bildiğimi yazdım doğrumudur 1. constantin olduğunu öğrendim internette para sitesinde %95 enderlik oranı veriyor bunlar nedir müzayede fiyatlarını atar mısınız beni bilgilendirir misiniz ve ne yapmalıyım sizlerin bilgisine ve tecrübesine güveniyorum saygıdeğer üstadlarım.
Selamlar constantin bakır sikkeleri yurtiçinde fazla bi para etmez ustam

guven24

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
MARCUS AURELİOS olanı bulamadım hocam yardımcı olur musun

guven24

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
@zaz12 ustanın dedigi siteye gir uye olup sor mutlaka muhatap bulursun fiyat konusunda ingilizcen yoksa cevirici kullan.
Üstadım bu site üzerinden satış yapabilir miyiz kargo gönderebilir miyiz yasal olmasada veya bizde alabilir miyiz yani bu elimdekileri internet üzerinden satıp yurt dışı vesaire kargolayabilir miyim

Define 48

Moderatör
Moderatör
Üstadım bu site üzerinden satış yapabilir miyiz kargo gönderebilir miyiz yasal olmasada veya bizde alabilir miyiz yani bu elimdekileri internet üzerinden satıp yurt dışı vesaire kargolayabilir miyim
Ustacım sen bunları kargoyla fipan satamazsın yurtdışına gizli kargo olmaz tarihi eser kaçakcılığından tutarlar ancak yasadışı bi sekilde dısarı cıkartırsan acik artırmada satabilirsin tek tek yapanlara bi sor bence napıyolarmış bulduklarını.