Roma (Bizans) Tapınak Planlı Anıtsal Mezarlar

Kurtaga

Moderatör
Moderatör
25 Eki 2019
1,694
2,431
118
benim dediğimi kimse anlamamış.....tekrar yazıyorum menderesin söylediği site sadece sözcükleri ve cümleleri ayrı ayrı analiz yapıyor bu yuzden anonim olma olasılığı çooookkk düşük...buyrun kendi kafanıza göre yazın bir makale define ile ilgili ve kendiniz analiz yaptırın....ben define işaretleri mezar kaya mezarı horasan sıva sıva harçı sözcüklerini analiz yaptırdım ve özgün değil diye analiz yaptı ... şimdi size soruyorum bu çumleleri kullanmadan nasıl makale yazılacak ?? ben menderese birşey dediğim yok...sadece nasıl paylaşım yapılacak bu şekilde onu merak ediyorum...
Ustam anladım..olaya tam vakıf olmadığımı yazdım..eğer kelimeden hareketle böyle bir şey varsa olay tamamen tekniktir

sedegor

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
28 Nis 2019
311
1,087
98
tavuğun ayağı öyle değil işte, ben hiç bi zaman başka bi siteden kop yapmam. bu abone olduğumuz sitelerden gelen pdf dosyaları, henüz hiç bir internet sitesinde yayınlanmamış. kop yaptınmı işin bitti demektir siteyi çöpe at. bu bile özgün değil sıkıntı yapmış üstten öyle bilgi geldi, ben dahil şu ara kop işini kökten kaldıracağız. raporlara baktım iyi yükseliş yakalamıştık şimdi tersine her gün düşüyoruz.
senin arşivin yeter, ne kopya yapacan