Roma mezari kan anlasmasi

joker59

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaslar merhaba benim sorum su koydeki evim rumlardan kalma farkli taslar aradim evde ve buldum bir tane kartal kafasi bir yone dogru bakiyor ve o tasin 1 metre ilerisindebaska bi tasta carpi isareti var bu islerden anlayan birisine anlattim durumu oda bi hoca veya medyum tanidigi birisine anlatmis olay su bu hoca orada roma mezari oldugunu soylemis ve anlasma icin kan istediklerini belirtmis kan da degil kurban istemis yani bildiginiz gibi can istiyo sizce bunun dogruluk payi nedir ve bu gercekten alinamazmi

joker59

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Bende inanmak istemedim ama insan ister istemez korkuyo o evden yasayan birini kurban olarak istiyomus hocanin dedigine gore evin duvarlarini inceledim bir tane kartal kafasi ve 1 metre ilerisinde farkli bi tasta istavroz isareti var bahcede tunel var ve evin icindede kuyu var ev rumlardan kalma tavani yuksek yaklasik 8 metre kadar evin bahcesinde onceden 2 tane agac varmis baya eski agaclar bitanesi evin icinden pencereden gozukecek sekilde

Robinson

Admin
Yönetici
Administrator
3 ağaç vardır biri daha yaşlıdır para yaşlı olandadır. Allah nasip ederse kurbana falan gerek yok para alınır o iş yalanın kuyluklu yalanıdır.

Mercan

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Bizim burda biri anlattı direk adamdan dinledim aynı böyle kan işi çıkmış köyde bi berduş varmış adamı aldık diyor götür dük kazı yerine yanındaki yatırmış tam bıçağı çalacaktı diyor çektim tabancayı bırak la adamı dedim diyor sonra bırakmış memlekette ne cahiller var anlatırken bi dinleseniz aklımla bi kaldım

R00T

ProfessionaL
Süper Moderatör
Kurban istiyor diyen o medyumu götür orada K.Yahu bunlar ne yalanlar be bütün büyücüler aynı dilde konuşuyorlar.oku dualarını Bismillah de çalış işte.

harputlu

Moderatör
Süper Moderatör
Güzel kardeşim, konunuz Tılsım Soruları, 3 Harfliler bölümüne taşındı bilginiz olsun, teşekkür ediyorum kardeşlerime

Arkadaslar merhaba benim sorum su koydeki evim rumlardan kalma farkli taslar aradim evde ve buldum bir tane kartal kafasi bir yone dogru bakiyor ve o tasin 1 metre ilerisindebaska bi tasta carpi isareti var bu islerden anlayan birisine anlattim durumu oda bi hoca veya medyum tanidigi birisine anlatmis olay su bu hoca orada roma mezari oldugunu soylemis ve anlasma icin kan istediklerini belirtmis kan da degil kurban istemis yani bildiginiz gibi can istiyo sizce bunun dogruluk payi nedir ve bu gercekten alinamazmi

Kaan5557

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Bu cinci tayfasi jargonu...kulak asmayın..hep isterlerki olayin merkezinde biz olalim..bizden benden habersiz iş yapilmasin...olurda birsey bulunursa payımı alayim....kan man yok...arastir....ne gerekiyorsa onu yap...kendi evinizse gunduz...umarim anlasilmistir..kolay gelsin arkadasim...

Üst Alt