Root nerede Harput ve diğer leri

R00T

ProfessionaL
Administrator
Allah kormuş Hamhi ustam sizi.Rabbim ülkemizi ve bütün islam alemini muahfaza buyursun inşaAllah.
Rabbim kefereye fırsat vermesin.

harputlu

Moderatör
Süper Moderatör
@Ayazma ustam inan özledim sizleri, fakat kosturuyoruz Elazığ dağlarında ovalarinda, şehir içindeki toz toprak rutubet kokusunu cekmektense, dağlarda kaya içlerindeki küf kokusu ilaç oluyor bedene, bazen yorgun olunca yazamıyorum ama inan hergün takip ediyorum siteyi, Allah cc hepinizden razı olsun, hepinizin işi gücü rastgele inşallah.

Demirdağınkurdu

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
@Ayazma ustam inan özledim sizleri, fakat kosturuyoruz Elazığ dağlarında ovalarinda, şehir içindeki toz toprak rutubet kokusunu cekmektense, dağlarda kaya içlerindeki küf kokusu ilaç oluyor bedene, bazen yorgun olunca yazamıyorum ama inan hergün takip ediyorum siteyi, Allah cc hepinizden razı olsun, hepinizin işi gücü rastgele inşallah.
Maşallah ustam cihaz cihaz dedin cihaz sahibi oldun, selam hatır mesajlarım havada kaldı... Allah seni hayırlı zamanlara Altınlar nasip etsin önce sağlık.. Elimizdeki ekmeği ve suyu Allahın günahsız varlıkları hayvanlarla paylaşmayı unutmayalım iyi çalışmalar

harputlu

Moderatör
Süper Moderatör
@Demirdağınkurdu kardeşim keşke cihazim olaydı, kim dedi var, ustam bugünlerde sadece Arge yapıyorum, mesajlar içinde kusura bakmayın olurmu, Allah cc razı olsun sizlerden.
Maşallah ustam cihaz cihaz dedin cihaz sahibi oldun, selam hatır mesajlarım havada kaldı... Allah seni hayırlı zamanlara Altınlar nasip etsin önce sağlık.. Elimizdeki ekmeği ve suyu Allahın günahsız varlıkları hayvanlarla paylaşmayı unutmayalım iyi çalışmalar

harputlu

Moderatör
Süper Moderatör
@Ayazma ustam sen elindeki cihazı göndermedin al ustam 1 ay sende kalsın demedin bizde böyle elimiz boş mineral aldık işte, ne çubuk ne surfer, ne olursa olsun cihazsiz olmuyor şahıs gomulerinde, yine 2 aydır boşa emek, yinede bir tecrübe daha kazandık,
Bu sitede kim ne bulursa ortak bak. Ona göre:D

Üst Alt