Rüya

zaz12

Moderatör
Süper Moderatör
Arkadaşlar Rüyam da işaret ararken bir su gördüm . Akar su. Sonra ise bir yılan berrak ve büyük gözleri de çok belirgin .dönmüş bana bakıyordu. Ilk defa öyle güzel bir yılan gördüm . Bu ne olabilir ?
@ALPARSLAN usta. Yorumunu bekliyorum .
Ikinci olarak @MendereS senin bu yılanlar bizi bırakmıyor artık rüyalar da :)

Rüyayı gördüğüm gün hiç define ile alakalı birşey okumamıştım.

MendereS

Admin
Administrator
rüya tabirlerinden anlamam şimdi sen yazınca baktım inşallah dedim. ne güzel, bolluk bereketin artacağı temiz rızıklar vs. hepsi varmış. şöyle bişey var bazı rüyalar geçmişi yani olmuş bitmişi anlatır bazıları geleceği. senin bolluk dönemin olduysa belki onun riyasıdır olmadıysa olacak inşallah.

zaz12

Moderatör
Süper Moderatör
rüya tabirlerinden anlamam şimdi sen yazınca baktım inşallah dedim. ne güzel, bolluk bereketin artacağı temiz rızıklar vs. hepsi varmış. şöyle bişey var bazı rüyalar geçmişi yani olmuş bitmişi anlatır bazıları geleceği. senin bolluk dönemin olduysa belki onun riyasıdır olmadıysa olacak inşallah.
Çok şükür Allah bundan geriye koymasın.Insallah daha iyi günler umid ediyorum. samimiyet, dürüstlük ile da alakasını olduğunu düşünüyorum . Bu devirde bile dürüst ve sözünü tutan olduğun vakit ustam insan gerçekten Kazanıyor . Verilen Söz değeri insanıyla belli edermiş. Allah bizi verdiğimiz sözleri daimi bir şekilde tutmayı nasip etsin.
Ticaret =dürüstlük=para Ustam bu ozellikler olduğunu için çok şükür devamı geliyor .

R00T

ProfessionaL
Süper Moderatör
Su görmek çok iyidir berekettir Rahmettir.İslamdır güçtür maneviyattır.Yılan düşmandır kafirdir nefistir.Dikkat et helaline haram karışmasın.İşlerine şeytan karışmasın.İnşaAllahda bereket ve berraklık galip gelecek hayatında.Ben böyle bilirim manasını.

zaz12

Moderatör
Süper Moderatör
Su görmek çok iyidir berekettir Rahmettir.İslamdır güçtür maneviyattır.Yılan düşmandır kafirdir nefistir.Dikkat et helaline haram karışmasın.İşlerine şeytan karışmasın.İnşaAllahda bereket ve berraklık galip gelecek hayatında.Ben böyle bilirim manasını.
Yüreğine Sağlık yazıyı Okuduğum vakit Bir ferahlık Geldi. Allah razı olsun Ustam.

ALPARSLAN

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşlar Rüyam da işaret ararken bir su gördüm . Akar su. Sonra ise bir yılan berrak ve büyük gözleri de çok belirgin .dönmüş bana bakıyordu. Ilk defa öyle güzel bir yılan gördüm . Bu ne olabilir ?
@ALPARSLAN usta. Yorumunu bekliyorum .
Ikinci olarak @MendereS senin bu yılanlar bizi bırakmıyor artık rüyalar da :)

Rüyayı gördüğüm gün hiç define ile alakalı birşey okumamıştım.
Bismillahirrahmanirrahim

Çok varlıklı değil orta halli bir yaşantın var.Bu hayatta bulunduğun düzende itibar sahibisin sözün dinleniyor.Çok uzak olmamak la beraber hayırlı bir iş hayatında dönüm noktası olacak maddi anlamda.Bu hayatta bu şekilde bir durum ile ilk defa karşılaşacaksın.İlerleyen dönemlerde muhakkak bir durum vuku bulmadan verdiğim istihareyi uygula mevlaya sor inşallah bu şekilde sonuca daha hızlı ulaşacaksın.

Allaha emanet

Üst Alt