Saçma Muhabbeti Sevmem

sedegor

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Ne ortada gezen Saçma Eşkiya belgelerinden, Ne akılsızların Surfer işinden, nede boş muhabbet edenlerin saçmalıgından degil. Gerçek orjinal belgelerden bir yer burası.2020-04-19 19.03.40.png
Buraya bir adam zor girer dagın yamacında ve cok yüksek fazla derine gitmiyor.2020-04-19 19.04.19.png
Şimdi azıcık içeri girelim......ayrıntıyı gören varmı ???2020-04-19 19.02.27.png
Biraz dahamı girelim içeri. )))
Tavandaki taşları gördünüz demi ???

Gerisi bende kalsın.......Boş işlerle ugraşmayın. Boş laf ve hurafeler sadece insanı yorar yıpratır. Sadece umutsa, hayatınıza kattıgınız bir renkse boş laflar peşinden yürüyün gidin. Eskiden saçmalıktı bir çok şey şimdilerde tımarhane muhabbetine döndü bu sitelerde yazıp çizilenler.

Son düzenleme:

wega

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
üstad o resim ters gibi geliyor bana,
o taşlar tavanda nasıl duruyor anlamış değilim.

Kamhi Leonard

Anu Şavan
Kayıtlı Kullanıcı
Web sitesi
defineavcilari.com
üstad o resim ters gibi geliyor bana,
o taşlar tavanda nasıl duruyor anlamış değilim.
Konu başlığında ne yazıyor saçma muhabbetler sevmem
hadi ona aklin ermedi yerdeki bağımsız taşlar nasıl duruyor bende onu anlamadım ?
E yer senin dediğin gibi resim tersse ..

Nimboist

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
bitkiye bakılırsa burası ya bir göçük yada bir çukur. onun haricinde taşlar havada kalamaz öyle bir imkan yok ya da resimler ters değil.

gül

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
ben olsam, dağın yamacındaki o yüksek yere değilde,çevresine etrafına, o tavandaki taşların üst bölümüne,yada tavandaki taşlar aşağıda nereyi gösteriyor oraya bakarım.mutlaka bir girişi vardır oranın.naçizane fikrim.saygılar

sedegor

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
ben olsam, dağın yamacındaki o yüksek yere değilde,çevresine etrafına, o tavandaki taşların üst bölümüne,yada tavandaki taşlar aşağıda nereyi gösteriyor oraya bakarım.mutlaka bir girişi vardır oranın.naçizane fikrim.saygılar
aynen çakılı taşlar eldeki, ama dedigin gibi taşın birinin ucu sanki meme gibi yani aşaıyı gösteriyor. Ordada kapalı oda girişi var içinde ne var bilmem ama kırma çakıl taşıyla dolu giriş.

kabakburgiba

Moderatör
Süper Moderatör
Tavandaki taşa dikkatli bakın. O taşlar üstten kilitlidir. Düşmesi mümkün değildir. Başka,, ya o taşa şimdi Bi daha ama dikkatli bakın, bakın, bakın. Ne gördünüz. @sedegör ustam, bilgisayar başında değilim, bunun için çizerek anlatamıyorum. Kusura bakmayın. Şimdi, o taşta bakış açımıza göre sağ tarafta bir V harfi mevcut.bize 2 yön vermiş. 3 ncü yönünde solda vermiş, fakat solda uçurumu vermiş. Kesite dikkat edin, tehlike var demiş. Hedefe vardığında, 3 gidişin olacak, sağ taraf tercih olmalı. Gördüğüm bu. Hayal kurdum.

kabakburgiba

Moderatör
Süper Moderatör
@sedegör ustam neden sordun diyeceksin, çünkü o taşlar orda nasıl durur Bi düşünelim. Bi hikaye anlatayım. 15 m aşağıya inilir. Tünelin ağzına ulaşılır, 3 ayrı gidiş bulunur. Bir tanesinde karar kılınılır. Bunun girişinde ortada Bi taş. Özel yapım. Elleyince sallanır. Ne kadar çekseler gelmez. Ama sallanır. Çıkarlar. Ertesi gün, malzemeyle gelirler bir kişi yukarıda 2 kişi aşağıda, bir tane iyi olmayan maske de bulurlar. Önce bu taşı alacaklar. Arkadaşı bırak diğer yerlere girmeye bakalım der. İnat ya. İllaki çıkaracaklar. Belli bir zaman sonra Bi bakarlarki taş kilitli ve dönerli bir sistemle buraya monte edilmiş. Arkasında bir soba deliği kadar Bi kapak. Üzerinde belirsiz figürler. Bunu kırmaya başlarlar. 1 nci kişi derki sen yukarıdan ip iste ben kendimi bağlayacam. Sende 7.8 m yukarıda dur. 3 kişide ipi tutsun. Birşey olursa beni hemen çekin. Kırmaya başlar. Kırar. Öyle bir gaz gelirki. Mintanınla tıkamaya çalışır, olmadı sırtını dayar, arkadaşına der keç. Yukarı çıkar bayılır. Kendide orda kalır. Vefat eder. Dahasıda var.