ŞAKÜL VE BEN

kabakburgiba

Moderatör
Süper Moderatör
ŞAKÜL VE BEN

Yazacaklarımın hepsi ispatıdır, sadece videosu yoktur,
Şakül müderseniz işte bende evet derim,
MİNERAL hepimizin derdi, peki SARI hepimizin özlemi, bide yanına beni ve ŞAKÜLÜ koyun, şimdi bağlantı kuralım,
MİNERAL, ŞAKÜL=SARI. Aralarındaki fark, en garanti li şekilde nasıl anlaşılır, ayırt edilir, bunu anlamanın en garantili yolu nedir,
1=ŞAKÜLLE, işlenmiş altını mesela lira, ve saf altın, ve mineralli örneği izi yani 3 numuneyi 1m ara ile yere gömün, belli bir mesafeye 10 m yürüyün, ŞAKÜLÜ elinize alın, iki avucunuzu içinde ısınıncaya kadar ovun, sağ elinize ŞAKÜLÜ alın, altın ayarında tutun

Moderatör tarafında düzenlendi:

R00T

ProfessionaL
Yönetici
Administrator
Kabakburgima ustam şakül konusu güzel pek az kullanıcıları var ama vazgeçmeyen sağlam sabit kullanıcıları vardır genelde. Bende severim ama hiç kullanmadım. Taş ustaları içinde vazgeçilmez bir araçtır.

MendereS

Admin
Yönetici
Administrator
İçimden bi ses hep şakülün çubuktan daha verimli olacağını söylemiştir. bi ara araştımalarını bile yaptım sonra içimdeki sesle dışımdaki ses aynı oldu. tek yapılması gereken şaküle itaat ettirmeyi öğretmek. gerçi oda büyü işlerinemi giriyor bilmiyorum.

kabakburgiba

Moderatör
Süper Moderatör
İçimden bi ses hep şakülün çubuktan daha verimli olacağını söylemiştir. bi ara araştımalarını bile yaptım sonra içimdeki sesle dışımdaki ses aynı oldu. tek yapılması gereken şaküle itaat ettirmeyi öğretmek. gerçi oda büyü işlerinemi giriyor bilmiyorum.
@merhaba menderes ustam.tüm arkadaşlarımın kandilini tebrik ederim.oldum olası ,bana pek cazip gelmedi o iş ustam.karşı çıktım.şu işi bırakın.soru sor şakül cevap versin.neyse.o_O

kabakburgiba

Moderatör
Süper Moderatör
Kabakburgima ustam şakül konusu güzel pek az kullanıcıları var ama vazgeçmeyen sağlam sabit kullanıcıları vardır genelde. Bende severim ama hiç kullanmadım. Taş ustaları içinde vazgeçilmez bir araçtır.
@root ustam zaten yazacaklarımı hepsi not edecekler.neyin ne olduğu nu cok iyi anlayacaklar.iş garanti.daha ne olsun.neyin ne olduğunu net bilecekler.yazılmayanları yazacağım çünkü.

kabakburgiba

Moderatör
Süper Moderatör
daha önceki konularımı yazdıklarımı toparlamak imkansız,her biri ayrı sitelerde,ilk defa bu başlık altında toplanır tüm bilgiler,ilk başlığım buraya nasipmiş.inşallah bi faydamız dokunur.işine gelen okur,birşeyler alır.şakül bi derya deniz.ama birçok yerde yazılanlar gibi de değil.al eline şakülü bi ip tak tut bi yerinden................................ yok yok yok arkadaşlar öyle basit değil.her maddenin tüm ölçüleri bilimsel olarak hesaplanıp bulunmuştur.etkilediği manyetik alan ve süre dönme sayısı olarak bulunmuştur.daha yazacak çok şey varda,şimdilik bu kadar.bende emeği çok olan t.ekibinden,ankebut ustama teşekkür ediyorum.

infilaQ

Moderatör
Moderatör
Konu kandile denk gelmiş maşaallah. şakül kullanıcıları toplanın !!!! ben hiç şakül kullanmadığım halde kabakburgiba abimizin değişik yerlerde yıllar önceki yazılarına kadar okuduğumu biliyorum;)
Hayırlı kandiller.