Şakülcü kardeşlerim gözünüz aydın

harputlu

Moderatör
Süper Moderatör
Aleykümselam
Hoş geldin tekrar güzel kardeşim benim, inşallah @kabakburgiba ustam sorunları halleder o da gelir, inşallah sizlerle beraber burda bilgi konusunda zirvelere kadar dolup taşar, belki birileri faydalanır.

Bakın kim gelmiş güzel kardeşlerim,
@harputlu selamünaleyküm hoşbulduk..
@MendereS ustam.çeşitli şakül ve çubuklar kullanıyorum.ustalarımızdan öğrendiklerimizi trcrübelerimizi elimizden geldiği dilimiz döndüğü kadar anlatmaya çalışırım.saygılar

Son düzenleme:

mhmt82

Member
Kayıtlı Kullanıcı
y
ustalar bahsettiğimiz ustaların yanında bizim bildiklerimiz devede kulak..yılların tecrübesi birikimi var ustalarımızda.bende onlardan duyduklarım öğrendiklerim tecrübe ettiklerim var.zaman buldukça yazılarımızı beraber yazıp.tattışırız.doğrusunu bulmaya çalısırız

harputlu

Moderatör
Süper Moderatör
İnşallah ustalarım kardeşlerim hep birlikte yürüyelim, hep birlikte yürütelim, farklı olduğu belli olsun bu alemde, Allah cc hepinizden razı olsun inşallah kardeşlerim.
y
ustalar bahsettiğimiz ustaların yanında bizim bildiklerimiz devede kulak..yılların tecrübesi birikimi var ustalarımızda.bende onlardan duyduklarım öğrendiklerim tecrübe ettiklerim var.zaman buldukça yazılarımızı beraber yazıp.tattışırız.doğrusunu bulmaya çalısırız

harputlu

Moderatör
Süper Moderatör
@Ayazma ustam bizde ruh cin değilde, bilimsel yönden kanıtlanmış, dünyanın heryerinde Üniversitelerde bölüm olarak eğitim verilen radyestezi ile bizim işimiz ustam, buyur ustam senide Şakülcü yapalım, keyifli huzur veren bir konu, strese panik ataka yorgunluğa birebir,

@Ayazma ustam ruhlar yardım ediyor, belkide şakülde dediğimiz gibi, yüksek benligimiz dediğimiz bize iyilikler de yardım eden ruhaniler diyelim, yinede en iyisini rabbimiz bilir,
Gizli enerji kaynaklarının tespiti işleri. Bunun için ruhlardanmı yardım alıyorsunuz ?

Son düzenleme:

Demirdağınkurdu

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Aleykümselam
Hoş geldin tekrar güzel kardeşim benim, inşallah @kabakburgiba ustam sorunları halleder o da gelir, inşallah sizlerle beraber burda bilgi konusunda zirvelere kadar dolup taşar, belki birileri faydalanır.

Bakın kim gelmiş güzel kardeşlerim,
@sef_er @Gönül_eri @ALPARSLAN @Demirdağınkurdu @Szihoprenic
@mhmt82 ,@uçmuş ustam hoşgeldin hayırlısı olsun...

@harputlu sen nasıl oldun nasılsın.. @kazama yıda çaya davet edelim.. İcraatı olan - olamayan, kalb niyeti temiz olsun yeterli, inşallah burada çok güzel şeylere vesile olucaz... Kiminin niyetiyle kiminin duasıyla kiminin tecrübesiyle.. İleriye dönük güzel çalışmalar yapacaz inşallah

harputlu

Moderatör
Süper Moderatör
Hamdolsun iyi olmaya çalışıyorum, Sağol kardeşim benim varolasın, inşallah kardeşim
@mhmt82 ,@uçmuş ustam hoşgeldin hayırlısı olsun...

@harputlu sen nasıl oldun nasılsın.. @kazama yıda çaya davet edelim.. İcraatı olan - olamayan, kalb niyeti temiz olsun yeterli, inşallah burada çok güzel şeylere vesile olucaz... Kiminin niyetiyle kiminin duasıyla kiminin tecrübesiyle.. İleriye dönük güzel çalışmalar yapacaz inşallah

R00T

ProfessionaL
Süper Moderatör
Ben dışarı çıkacağım ama sağül nedir nasıl çalışır başarı durumu nedir bunları merak ediyorum ve Sıfırım hiç bişi bilmiyorum.Gelince gece okurum inşaAllah değerli çalışmalarınızı bilgilerinizi.

harputlu

Moderatör
Süper Moderatör
@ROOT ustam şakül çubuk cihaz bir Definatorün olmazsa olmazı dır, zaten en büyük tecrübe bunlarla kazandıktan sonra, eli cebinde gözü toprakta kaya da işaretle tecrübesini kanıtlar usta adam, bazıları diyor, yok çubuk şakül cihaz herkes kullanamaz, güzel kardeşlerim bunları kullanmayı bilmeyen insana işaret desen de anlatsanda anlamaz, çünkü bu işlerle uğraşanlar gerçekten zeka olarak ileri düzeyde olanlardır,
Abi hoşgeldin.
Şağül başarıya katkımıdır.

Üst Alt