Şehitlerimize ALLAH dan rahmetler diliyorum

kötü ruh

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
AMİN
amin de nedir bu her iki günün biri 3-5- 3-5 dün bu günle 8 şehit
kim var bu askerin başında koyun çobanımı var yav ben anlamıyorum...!!! ne iş?
oraya göreve gitmek istemeyenlerin rutbesi sökülüyor açığa alınıyor..!!
ya tamam forumda siyaset yasak biliyorumda inanın deli olmamak elde değil yani
orda zamanında astsubay rutbesinde bir suriyeli de gelmiş burda inşaatta çalışıyor..!!

ben 47 kg iken muayeneye gittim askerlik şubesine, ve orda bana bir rutbeli bana şöyle bir baktı bir deri bir kemik var karşısında
lan bana bak dedi ve bana delikanlı gibi cevap ver dedi,
askerlik yapmak istiyormusun istemiyormusun?
istiyorum dedim, neden diye sordu, çünkü bizde askerlikten kaçanı adamdan saymazlar dedim
o sırada göğüs kıllarımdan henüz bikaç tane çıkmış uzamış birini çekti attı yere :)
yanındaki rutbelilere aynen dediği şu, bizim böyle vatan evlatları olduğu sürece sırtımız yere gelirmi lan bizim dedi ve
askerliğe elverişlidir mührünü bastı yürü be delikanlı üstünü giy artık dedi gönderdi,
ve askere bakkala ekmek almaya gider gibi çekip gittim ancak otobüs biletini denkleştirebilmiştim

günümüzde şu canım ülkemize ne aşılanıyor farkındamısınız?
ve günümüz siyasetçilerin tamamına allahın laneti ve gazabı üzerlerine olsun diyorum başkada bişi demiyorum...!!!

mertebe

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Şehitlerimizin makamları yüce olsun inşallah..
Suriye ve diğer birçok memleket, Türk'ün gasbedilmiş vatanıdır.. Bizim değil asıl gavurun ne işi var bu gasbedilmiş topraklarımızda..?

Söke1

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Şehitlerimize ALLAH tan rahmet diliyorum.. ALLAH hiç kimseye evlat acisi yaşatmasin o ateş düşen evler ne halde şimdi ama 1 haftaya herkes unutacak ve olan giden fidanlara olacak
Önce içimizdeki hainleri temizlemek gerek de neyse vatanimizi korusun rabbim

Kamhi Leonard

Anu Şavan
Kayıtlı Kullanıcı
Web sitesi
defineavcilari.com
Buraya yazılacak çok şey var ama yine susacam öncelikle Allah sebeb olanları kahretsin şehitlere rahmet eylesin yakınlarına sabır versin inşallah
Allahın rahmeti Vatan Bayrak Millet için şehit olan tüm Şehitlerimizin üzerine olsun ..
aklımdan beynimden geçenleri bire bir yazmissin ama eksik yazmissin ....

o oru....! Çocuklarını buraya getirip
kahraman gibi gösterip
bizim askerlerimizide oraya gönderip
hergün acı haberleriyle bizi yıkıp sonrada onun üzerinden prim yapan bir zihniyetle karşı karşıyayız
her kim ki bunu yapıyorsa
allahtan dileğim
önce evlat açısı en ağır şekilde
daha sonrada kolay bir ölüm vermesin

TÜM ŞEHİTLERİN RUHUNA EL-FATİHA...

Moderatör tarafında düzenlendi:

SuNSeT28

★彡 (O Dağlarda) 彡★
Yönetici
Süper Moderatör
Selamün aleyküm.Şehitlerimize Rahman'dan rahmet,ailelerine ve asil Türk milletine baş sağlığı dilerim.Hepimizin başı sağolsun.Selamlar.

وَلاَ تَقُولُواْ لِمَنْ يُقْتَلُ فِي سَبيلِ اللّهِ أَمْوَاتٌ بَلْ أَحْيَاء وَلَكِن لاَّ تَشْعُرُونَ
Allah yolunda öldürülenlere “ölüler” demeyin. Bilakis onlar diridirler, fakat siz hissedemezsiniz. (Bakara 154)

Ahmet1977

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Şehitlerimize ALLAH rahmet eylesin mekanları cennet olsun ALLAH ailelerine sabır versin
ALLAH bu acıları bir daha güstermesin İNŞALLAH