Selamün aleyküm ey ahali

Ais ezhel

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
20 Şub 2020
11
19
6
Ben daha önce Exelans niki ile siteye gelip surfer konusunda yorum yaptım ve banlandım umrumda mı tabiki de değil pekiya doğruları kanıtlı ispatli bir şekilde gösteren insanların neden önü kesiliyor sayın yöneticiler bir açıklama bekliyorum sizden.
Site yönetimi siva ustanın açtığı dolandırıcıların oldugu konuyu neden kaldırıdınız sıkıntı ney korktunuzmu mahkeme falan yazısını dolandırıcı yazdı diye ? Siva usta dolandırıcıyı ifşa etmiş siz yönetim olarak destekleyeceğiniz yerde konuyu kaldırıp konuyu gizleyip dolandırıcının ekmeğine yağ sürüyorsunuz hayırdır amacınız ne ? Açık kalsın böyle konularki gelenler okusun kim tokatçı kim namuslu bilelim yanlış işler yapıyorsunuz, buraya uğramaz kimse böyle devam ederseniz haberiniz olsun.

SuNSeT28

★彡 (O Dağlarda) 彡★
Yönetici
Süper Moderatör
10 Mar 2019
2,289
5,290
118
Κερασούντα
neden kaldırıdınız sıkıntı ney korktunuzmu mahkeme falan yazısını dolandırıcı yazdı diye ?
Aleyküm selam.Rahman'a şükür gözümün gördüğü hiç bir şeyden korkmam.Sadece şunu söyleyeyim,konu yönetimin ortak kararı alınarak kaldırılmamışdır.Yani yönetimde en az sizin kadar mağdur diyebilirim.Diyecek bu davranışınızla kul hakkına giriyorsunuz.Önce iyi bir analiz sonra karar olmalı.Hedef belli yönetim,oradan gelen yönetim,buradan gelen yönetim.İyiki varsın yönetim ya olmasaydı?Selamlar.

• Beğen
Tepkiler: R00T

Ais ezhel

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
20 Şub 2020
11
19
6
Aleyküm selam.Rahman'a şükür gözümün gördüğü hiç bir şeyden korkmam.Sadece şunu söyleyeyim,konu yönetimin ortak kararı alınarak kaldırılmamışdır.Yani yönetimde en az sizin kadar mağdur diyebilirim.Diyecek bu davranışınızla kul hakkına giriyorsunuz.Önce iyi bir analiz sonra karar olmalı.Hedef belli yönetim,oradan gelen yönetim,buradan gelen yönetim.İyiki varsın yönetim ya olmasaydı?Selamlar.
mağdur olunacak ne var ortada acaba bizide aydınlatında bilelim.böyle güzel bir konuyu kaldırmak için sebep ney acaba? madem surfer tokatçıları konusu sıkıntı,sildiğiniz konunun içeriğide aynı surfer ve yerinaltına bakma uydudan neden hala sitede surfer destekli define konuları açık o zaman? onlarıda kaldırın madem bu surfer tokat ve uydurma bir iş.Ha ifşa edenin konusunu silmişsiniz ha sitede hala surfer ile uydudan define işini destekleyen konular var. İkiside aynı kapıya çıkıyor farkında değil misiniz.

SuNSeT28

★彡 (O Dağlarda) 彡★
Yönetici
Süper Moderatör
10 Mar 2019
2,289
5,290
118
Κερασούντα
mağdur olunacak ne var ortada acaba bizide aydınlatında bilelim.böyle güzel bir konuyu kaldırmak için sebep ney acaba? madem surfer tokatçıları konusu sıkıntı,sildiğiniz konunun içeriğide aynı surfer ve yerinaltına bakma uydudan neden hala sitede surfer destekli define konuları açık o zaman? onlarıda kaldırın madem bu surfer tokat ve uydurma bir iş.Ha ifşa edenin konusunu silmişsiniz ha sitede hala surfer ile uydudan define işini destekleyen konular var. İkiside aynı kapıya çıkıyor farkında değil misiniz.
Mağdur olunan durum o konunun bir yönetici tarafından silinmesi.Yani yönetim bu konu hakkında toplanarak bir karar vermemiştir.Bu noktada şimdi ben bir yönetici olarak bu yazdıklarınıza cevap vermek durumunda kaldım.Yoksa sizinle bir polemiğe girmezdim.O bölümdeki yöneticilerle görüşmenizi tavsiye ederim.Belliki biz bu konuda daha çok sıkıntılarla karşılaşacağız.Selamlar.

Ais ezhel

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
20 Şub 2020
11
19
6
Eyvallah. Ben gereken cevabı aldım zaten sizinle polemiğe girmek gibi bir çabam yoktu benimde. Doğrular ortaya her çıktığında sıkıntı yaşanmaya devam edecektir çünkü kimse doğruların açığa çıkmasını istemiyor.

SuNSeT28

★彡 (O Dağlarda) 彡★
Yönetici
Süper Moderatör
10 Mar 2019
2,289
5,290
118
Κερασούντα
çünkü kimse doğruların açığa çıkmasını istemiyor.
Yok usta genelleme yaptınızmı olmuyor.Ben tüm gerçeklerin ortaya çıkmasını istiyorum.Bunuda yazdıktan sonra benim için konu kapanmıştır.Allah bizleri görünür görünmez şerlerden korusun inşallah diyelim.Selamlar

Kamhi Leonard

Anu Şavan
Kayıtlı Kullanıcı
14 Ocak 2019
1,598
4,129
118
♨️T A T V A N ♨️
defineavcilari.com
Siva nerde @Ais ezhel ?
Yav kardeşim ben ogretemedim size gitti vallahada billahada devir üç kağıt devri
Eee tabi sizler doğru insanlarsiniz yapamadığınız için
Bütün köylerden kovulmaya mahkumsunuz ...
Derdini burda anlatamazsin
Her türlü alavere dalavere dönüyor kör deyil görüyoruz
ama asıl görmesi gerekenler neden goz yumuyor ben onu anlamis deyilim ?
@MendereS @R00T size dersem ki
beni yukarı alın ama bana karışmayın kimden yetki alır kime veririm diye kabul etmezsiniz
bak bakalım o zaman burası nasıl oluyor
ama belliki @MendereS hoşuna böyle gidiyor yapacak birşey yok ben hazırım ;)
yeterki burası düzene girsin ...!

Ais ezhel

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
20 Şub 2020
11
19
6
Şimdi ben çok açık ve net kısa bir soru sormak istiyorum kendi adıma.Burada kimseyi tanımam kimseyide savunma durumu söz konusu değil önce bu bir anlaşılsın.

Bir kişi burada surfer ve uydu işinin yalan oldugunu ve bunları define işine kaydırıp para karşılığı millete tokat atmak için kimlerin bu işi yaptığını ifşa etmiş.Bundan hiç kimse sitede ne mağdur olur nede rahatsız.Aksine site yönetimi milleti ayıtması lazımki siteye gelenler de siteye karşı bir güven olsun.

Eğer böyle bir konu silinip sitede bulunan diğer uydu ve surfer konuları sitede hala takır takır işleniyorsa ben değil herkez aynı şeyi düşünür.Mevzu aynı değilmi kardeşim uydu surfer define ? O konuyu silip öteki surfer uyduyu tutarsan insana demezlermi hayırdır kardeşim ayrımcılıkmı yapıyorsun yoksa sende bu işe destek verensin ondan konuyu sildin diye sormazlarmı ??

Eğer ifşa eden adamın konusu akla mantığa sığmayan bir mağduriyet muhabeti ile siliniyorsa komple sitedeki surfer ile define konularınıda yönetimin silmesi lazım dimi kardeşim.Mağduriyet vermemek için bu işe yeni başlıyanlara.

Eğer sen doğruyu paylaşan bir adamın konusunu silip hala sitede surfer ile define bulunur muhabbeti yapıyorsan millet ne düşünür acaba site hakkında.

Kısmet

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
12 Ocak 2020
257
474
68
Şimdi ben çok açık ve net kısa bir soru sormak istiyorum kendi adıma.Burada kimseyi tanımam kimseyide savunma durumu söz konusu değil önce bu bir anlaşılsın.

Bir kişi burada surfer ve uydu işinin yalan oldugunu ve bunları define işine kaydırıp para karşılığı millete tokat atmak için kimlerin bu işi yaptığını ifşa etmiş.Bundan hiç kimse sitede ne mağdur olur nede rahatsız.Aksine site yönetimi milleti ayıtması lazımki siteye gelenler de siteye karşı bir güven olsun.

Eğer böyle bir konu silinip sitede bulunan diğer uydu ve surfer konuları sitede hala takır takır işleniyorsa ben değil herkez aynı şeyi düşünür.Mevzu aynı değilmi kardeşim uydu surfer define ? O konuyu silip öteki surfer uyduyu tutarsan insana demezlermi hayırdır kardeşim ayrımcılıkmı yapıyorsun yoksa sende bu işe destek verensin ondan konuyu sildin diye sormazlarmı ??

Eğer ifşa eden adamın konusu akla mantığa sığmayan bir mağduriyet muhabeti ile siliniyorsa komple sitedeki surfer ile define konularınıda yönetimin silmesi lazım dimi kardeşim.Mağduriyet vermemek için bu işe yeni başlıyanlara.

Eğer sen doğruyu paylaşan bir adamın konusunu silip hala sitede surfer ile define bulunur muhabbeti yapıyorsan millet ne düşünür acaba site hakkında.
sevgili kardeşim , şimdi senin bakış açınla bakalım; bir kişi (sizin savınıza göre dolandırıcı) hatalı diye , herkesi tüm surfercıları sahtekar yerine koyamazsın. o zaman tüm çubukçular dolandırıcı, tüm cihazcılar dolandırıcı, çünkü bunlar içindede sizin dediğiniz tür insanlar var. eee o zaman bu siteden bunların yazdıklarını ve bu konularıda kaldıralım .. eee ne en iyisi siteyi kapatalım. başka konu yok çünkü... iş dönüp dolaşıp surfer, çubuk ve cihaza gelmek zorunda. sizin fikrinize göre surfer hikaye olabilir bize göre ise bir realite... herkesin inancı kendine... zorla kendi fikrinizi empoze etmeye kalkmayın lütfen.. sizin bildikjlriniz hayatta her zaman doğru olamaz... kimsede size bu bilgiyi vermez de paylaşmazda.. bizler araştırıyoruz , öğrenmek adına, hakikat adına... belki siz surferın boş olduğunu, araştırdınız, öğrendiniz, onun için uğraşıyorsunuz, buna saygı duyarım ama bırakında bizde bir araştıralım... ben araştırdım, oldu.. olmaz. saygılarla...

Vuslat

Moderatör
Moderatör
29 Eyl 2019
89
188
38
Herkes bir arayis icerisinde. Tecrube icraatle ve yasadiklarinla sabittir. Sen cubuga yoginlasirsin bir baskasi dedektore biri gradiometreye biride surfere. Kimi isaretcidir baska hicbirseyle ugrasmaz. Herkes ugrastiklariyle kendinden baskasina zarar vermedigi surece ugrassin. Insan da aklini kullansin suslu laflara kanmasin. Bende baktiriyorum surfere. Isaretlerin kirik oldugu yerlerde giris yonlerini bulmakta yardimci olur diye umid ediyorum. Denersin baktin istedigin faydayi saglamiyor o zaman baska bir yonteme yogunlasirsin. Sen yapamadin diye herkeste yapamaz yok boyle birsey demek bana gore dogru degil. Herkes aklini kullansin kanmasin. Adamin makine alacak parasi yok. Simdiye kadar ugrastigi butun yontemler fayda vermemis ama girmis icine iste bu hastalik duramiyor ne yapacak herkes imkani dogrultusunda ugrasacak biseylerle. Su sitede gez bakalkm konulari hangi konuya hangi resime gercekten ciddi yorumlar yapilmis. Agirligini tartsan 50kg gelmeyen kaya parcasini etrafini cizip buraya bak diye bir suru yorum var. Hangisi basariya ulasti. Burasi bir internet sitesi herkes kendine uygun olani alir. Hic kimseyi bu surfer bu cubuk bu dedektor sahtekarlik diyerek ikna edemezsin. Inanmis insani ancak inandigi degerler fayda vermedigi taktirde yolundan cevirebilirsin. Birakin herkes istedigi yolda devam etsin. Takmayin yani fazla kafaniza gore takilin rahat olun. Hayirli gunler