Selamunaleykum

Mirkut

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Hosbulduk ustalarim ALLAH azze ve celle sizlerden razi olsun. Site tasarimini cok begendim eskiden alisik oldugum ve kullanmaya alisilinca vazgecilemeyecek bir sistem. zamanla dahada guzel oturacagina inaniyorum. ALLAH u teala muvaffak etsin insALLAH c.c

Kamhi Leonard

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Mirkut usta hoş geldin
site için iyi demeseydin iyiydi :(
@Robinson da bunu diyecek birini bekliyordu :)
Ilk başlarda bana karmaşık geldi
Ama dun gece biraz kurcaladım
Hoşuma gitti kullanışlı
Ama gerekli ayarlar verilmemiş henüz zamanla oda olur inşallah

Birde @Robinson size birşey danisacam özelden yazacam onu sif merak ettiğimden
Siteyle ilgi gözüme çarpan birşey oldu üst versiyonları ile ilgili

Mirkut

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Mirkut usta hoş geldin
site için iyi demeseydin iyiydi :(
@Robinson da bunu diyecek birini bekliyordu :)
Ilk başlarda bana karmaşık geldi
Ama dun gece biraz kurcaladım
Hoşuma gitti kullanışlı
Ama gerekli ayarlar verilmemiş henüz zamanla oda olur inşallah

Birde @Robinson size birşey danisacam özelden yazacam onu sif merak ettiğimden
Siteyle ilgi gözüme çarpan birşey oldu üst versiyonları ile ilgili
Xenforo vbulletin yazilimindan katkat daha saglikli kullanici icin. Mesela xenforoda bir konuyla ilgilendin diyelim baska biri mesaj yazdimi hemen sana ileti gelir ve konuyu rahatlikla takip edebilirsin. Yani yorum yazdigin bir konuyu unutma gibi bir luxun olmaz. Ve bu sadece ozelliklerinden biri bence konulara yarum yazan ustalarimizin encok hosuna gidecek bir sistem. Xenforoyu kullanikca eklenebilecek ozellikleri adminlerimize bildirir fikir alisverisi yapariz insALLAH c.c emin ol ustam xenforoya alisirsan artik birakamazsin:)

Kamhi Leonard

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Xenforo vbulletin yazilimindan katkat daha saglikli kullanici icin. Mesela xenforoda bir konuyla ilgilendin diyelim baska biri mesaj yazdimi hemen sana ileti gelir ve konuyu rahatlikla takip edebilirsin. Yani yorum yazdigin bir konuyu unutma gibi bir luxun olmaz. Ve bu sadece ozelliklerinden biri bence konulara yarum yazan ustalarimizin encok hosuna gidecek bir sistem. Xenforoyu kullanikca eklenebilecek ozellikleri adminlerimize bildirir fikir alisverisi yapariz insALLAH c.c emin ol ustam xenforoya alisirsan artik birakamazsin:)
Alışık olmadığımı kim söyledi :)
Girip çıkmadık yermi kaldı:)
1998 den beri mircle başlayıp sesli sohbetle devam edip maynetten itibaren form sitelerine başladık dahada çıkamadık çok şükür:)
Twitir kullanamam
Istigram yok
Bir face var oda aklıma gelirse bakarim
Bunlar zaten amacını aştı çirkini çıkardı
Hoş sohbet muhabet ve aradigin herşey wep sitelerinde kavgasiz gürültüsüz
Istişare yap bilgi alışverişinde bulun
Kafam rahat benden iyisi benin gibisi :)

MendereS

Admin
Administrator
mirkut usta hoşgeldiniz. içerik az bizde. biraz olsa önümüz açık. aynen dediğin gibi bu kullanışlıdır. 2. demişin orda bilemedin. menderes bi gemiye bindiyse o gemiyi takip et :)

Mirkut

Member
Kayıtlı Kullanıcı
mirkut usta hoşgeldiniz. içerik az bizde. biraz olsa önümüz açık. aynen dediğin gibi bu kullanışlıdır. 2. demişin orda bilemedin. menderes bi gemiye bindiyse o gemiyi takip et :)
:) siz bir numarasiniz ustam o ayri bir konu. Biraz googlede ust taraflara tirmanmasi lazim. Umarim hayirlara vesile olur hocam.

Üst Alt