Sevgili Çok Değerli Üyelerimiz

R00T

ProfessionaL
Yönetici
Administrator
14 Ocak 2019
5,335
10,190
118
Saygıdeğer ustalarım.Bizlere gelen konular herkese açık olmalıdır.Konu ilgili alanında açılmalıdır.Fotoğraf var ise Fotoğraflı Define İşaretleri bölümüne , Fotoğraf yok ise anlatım ve bilgi var ise Fotoğrafsız Define İşaretleri bölümüne konu açılmalıdır.Kilise ile ilgili ise kilise bölümüne.Veya para sorusu ise Paralar ile ilgili bölüme konu açılmalıdır.İlgi alan başlıkları mevcuttur.
Asıl konu başlığımızı ilgilendiren ise Sevgili üyelerimiz Ustalarımıza özelden yani özel mesaj yolu ile soru sormak bilgi almaya çalışmak yer veya konum verip farklı tekliflerde bulunmak yasaktır.
Lütfen işaret veya yerinizle ilgili problemleri çözmek için bilgi almak için bilgi aktarmak için İlgili alana konu açınız.Konuya iştirakler olacaktır.Sorularınız cevap bulacaktır.
Unutmayalım ki bilgi paylaştıkça çoğalır.Bilginin sonu yoktur.Burası milli bir servet değerinde olan hazine bilgi alanıdır.Kutsal Bilgi kaynağı dedik bu açıdan duyarlılığınızı bekleriz.
Saygılar..

R00T
 

R00T

ProfessionaL
Yönetici
Administrator
14 Ocak 2019
5,335
10,190
118
Afiyet şifa olsun abi .Gecenın bu saatinde çayımız davşan kanı.Gelir Kaan usta gündüz der ; ne kaybettinizde bu satte davşan kanı içionuz :DTakılır bize.