Silüet olabilir mi

Define 48

Moderatör
Moderatör
18 Nis 2020
464
860
98
Selam ustam Bu konu daha once acılmıstı sanirım bu açıdan gözü kapalı gözüküyor gözünü açın şu adamın :) üzerinde biraz ot calilar filan var temizlenirse diğer gözüyle baktığı yöne bakmak gerekiyor.
Gerek bu gerekse diğer yüz farklı acılardanda belli oluyormu? Alanda bir mağara var bi gözcü digerine diğeride mağaraya yahut kapalı alana bakiyor burası iyi bir argeyi hakediyor hayırlı nasip olur insAllah.

• Beğen
Tepkiler: ABK33 ve SuNSeT28

R00T

ProfessionaL
Yönetici
Administrator
14 Ocak 2019
5,346
10,237
118
Farzedelim net silüettir insan portresi vardır.Yinede olmazsa olmazlarından ayrıca oyma veya kabartma işaretler olur mekanda.Aslında bu ufak işaretler yön ve ölçü verirler.son noktası var ise bunlarla bulunur.

dardanoss

Bakmakmı?? Görmekmi??
Yönetici
Süper Moderatör
8 Eki 2019
1,121
2,900
118
59
Dediğiniz gibi baktığı yönde dere var ise birde şelale Ve daha önceki konunuzdaki şelaledeki yüz ve çevresinde yeterli arge yapılmadığı kanısına vardım ben. Bence orada bulunmamış işaretler var daha

Alper

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
24 Ara 2019
199
170
48
Selam ustam Bu konu daha once acılmıstı sanirım bu açıdan gözü kapalı gözüküyor gözünü açın şu adamın :) üzerinde biraz ot calilar filan var temizlenirse diğer gözüyle baktığı yöne bakmak gerekiyor.
Gerek bu gerekse diğer yüz farklı acılardanda belli oluyormu? Alanda bir mağara var bi gözcü digerine diğeride mağaraya yahut kapalı alana bakiyor burası iyi bir argeyi hakediyor hayırlı nasip olur insAllah.
Ustam adamın gözü ucurumda orayi temizlemeye calismak ucurumdan düşmek demek ben bu fotografı cekerken bile düşuyodum yüze dogru bi kaya patekası var ordan yaklastim evet diger açılardan da belli oluyor suretler baska suphelendigim yerlerde de var burda atıcam

• Beğen
Tepkiler: R00T ve Define 48