Siva usta ve konusu...

Kaan5557

Santraç_Doğa
Süper Moderatör
17 Ocak 2019
764
2,252
98
Surfer varmidir yokmudur polemigine hiç girmeyeceğim...Bu konuda bakış açımız bellidir...konumuz bu degil..
Yalniz kamuoyunda surfer üçkağıtcılıģı haberleri son zamanlarda aldı başını gitmektedir...bu gerçeği kimse inkar edemez...
Surfer ile uğraşan herkezi tabiki zan altında bırakamayız..
Lakin Siva usta bu sektörün icinde kimler ne yapıyor olaylara vakıf...
Açtığı konu alel acele kaldırılmıs..
Kamuoyuna açık ve meraklısı o kadar varken bilgi edinmek adına...
bu acele neden?
Böylesi çok kişiyi ilgilendiren mevzular keyfi olamayacak kadar önemli ve en az bir kaç yoneticinin onayi alinmadan kaldirilmasi uygun degil..
ben konuyu okudum küfür yok...parayla bilgi satilmasi...ticarete yönelik hareketler...

Siva

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
30 Eyl 2019
183
418
68
Benim Nasıl Biri oldugumu Allahım bilir o yuzden sıte yonetıcılerı kaldırmıs benı mahkemeye verecegını yazmıs ve sıteyıde sanırım bu yuzden kaldırılmıs bunların dolandırıcı oldugunuu İFSA ettım ıstıyen ınanır ıstıyen ınanmaz sozde ustaları yılların ustalarını gordunuz gel dedım kacıp gıttı bu kacanları TURKIYE CUMHURIYYETI ADELETI de kovalıyor kacıyor bırgun kacamayacaklar. Halbukı benım onunla ısım olmazda tanımazdım Ama para ile egıtım vıdeosu verdıgını 1000 dolar bunu burdakı bır arkdasımı ıyı bılıyor basklarıda bılıyor . benım bu sahısla ne ısım oldu neden konusmam zaten sıteye gırdım sıva harıc herkee selam olsun dedıgı vakıt ne dedım ıcımden Bılıyormusun SARICIVCIVLİ KUS hesapta yokken benım CELLEYE DUSTU ve ben zaten selam gonderdım bılıyodum ne yazacagını kendımı hazırlamıstım ve sıteye tekrar geldıgımde yazmıstı bılıyodum zaten ona gore alttdan gırdım ve GEREKEN cevabı verdım ve oyle yazdımkı cevap veremedı sustu kaldı suspus oldu Iste ınsanlarımızıdolandıran @sedat45 kısı olan uye cevap vermeyerek Kendını bu ısın bılenı oldugunu anlatmaya calıstı Tabı ben yemem aptallar yer ancak . Erkek adam bu ısın yolcusu ıse kacmayacak orda er meydanında olacakkı durust oldugunu herkes gorecek . Tskler saygılar.

MendereS

Admin
Yönetici
Administrator
22 Eki 2017
1,182
4,326
118
Kim nerde para ile surfercilik yapmış.Anlamadım bişey.
Root usta biz senle çok arkada kalıyoz galiba.

şimdi anladığım surferi istemeyenler var. birde surferden beslenenler yada beslenmeye kalkanlar var.

surfer paylaşımını kısıtlayamayız. bu beslenenlerin işine gelebilir. ifşa edileceği yer kalmadığı zaman bunu avantaja çevirebilir.

Bu işi anlatmasını bilmediğimizden bu durumlar oluyor gibi.

mesela surfer vakit geçirmek için iyidir. sakın surfer yolunda kimse 1 lira harcamasın. oda bir hobi. seveni vardır sevmeyeni bu çok normal.. çubukta aynı... bazen boş iş kaldırın şu çubuk işini diye çıkışlar olmuştur. tılsım yoktur onuda kaldırın diyenler ve dedektörler para tuzağı onlarada kanmayın diyenler. aslına bakılırsa biz bu siteyi kökten kaldırmalıyız.

Aynı süreçleri çubuklardada yaşadık hep söyledik, çubuklarla ilgilenin ama parayla çubuk almayın diye. her definecide en kötü 1 tane çubuk olması gerekli diye. bunu surferdede başarabiliriz. ilk anladığımız para verilmez onu bir defa yazalım idrak ettikçe gerisi gelir.

Kamhi Leonard

Anu Şavan
Kayıtlı Kullanıcı
14 Ocak 2019
1,598
4,129
118
♨️T A T V A N ♨️
defineavcilari.com
Root usta biz senle çok arkada kalıyoz galiba.

şimdi anladığım surferi istemeyenler var. birde surferden beslenenler yada beslenmeye kalkanlar var.

surfer paylaşımını kısıtlayamayız. bu beslenenlerin işine gelebilir. ifşa edileceği yer kalmadığı zaman bunu avantaja çevirebilir.

Bu işi anlatmasını bilmediğimizden bu durumlar oluyor gibi.

mesela surfer vakit geçirmek için iyidir. sakın surfer yolunda kimse 1 lira harcamasın. oda bir hobi. seveni vardır sevmeyeni bu çok normal.. çubukta aynı... bazen boş iş kaldırın şu çubuk işini diye çıkışlar olmuştur. tılsım yoktur onuda kaldırın diyenler ve dedektörler para tuzağı onlarada kanmayın diyenler. aslına bakılırsa biz bu siteyi kökten kaldırmalıyız.

Aynı süreçleri çubuklardada yaşadık hep söyledik, çubuklarla ilgilenin ama parayla çubuk almayın diye. her definecide en kötü 1 tane çubuk olması gerekli diye. bunu surferdede başarabiliriz. ilk anladığımız para verilmez onu bir defa yazalım idrak ettikçe gerisi gelir.
kimsenin birşey kaldır demesi gibi bir olay yok
burda kutuplaşma ve gruplaşma var
iki zıt grubun birinde keskin kılıç birindeyse
tahta kılıç vermişsin ...
elinde keskin kilinci olan yani senin kılıcı eline verdiklerinin hangisi gelipte sana veya @R00T ustaya danışıp sizlerde bu sitenin adminlerisiniz bakın böyle bir durum Vaka var
gorusleriniz nedir ?
bu konu hakkındaki benim düşüncelerim budur ...!
Diyen kaç yöneticiniz var
ineyi kendinize çuvaldızı başkasına batirmaya hiç gerek yok ...

ayni benzeri vaka Fırat kardeşimize yapılan terbiyesizlik ...
yok kamhi şunu yazmış bunu yazmış
kamhi az bile yazmış
firat gelirmi sanıyorsun ben ne yaptıysam bırak gelmeyi isim bile vermedi verse direk
sen veya root ustayla durumu özelden paylasacaktim ama yok belliki kırılmış

Kim haklı kim haksız aramak yerine
gunah keçisi aramak yerine
yonetime bu kadar şikayet varsa
sen yeni deyilsin olur insanlıktır geçmişte de hatalar yapıldı Yönetim kadronu gözden geçir
yetki için burun krin eden olacağını düşünmüyorum varsada zaten bilinki herşey onun başının altından çıkıyor demektir ...

hunter

Member
Kayıtlı Kullanıcı
2 Nis 2019
70
132
38
kimsenin birşey kaldır demesi gibi bir olay yok
burda kutuplaşma ve gruplaşma var
iki zıt grubun birinde keskin kılıç birindeyse
tahta kılıç vermişsin ...
elinde keskin kilinci olan yani senin kılıcı eline verdiklerinin hangisi gelipte sana veya @R00T ustaya danışıp sizlerde bu sitenin adminlerisiniz bakın böyle bir durum Vaka var
gorusleriniz nedir ?
bu konu hakkındaki benim düşüncelerim budur ...!
Diyen kaç yöneticiniz var
ineyi kendinize çuvaldızı başkasına batirmaya hiç gerek yok ...

ayni benzeri vaka Fırat kardeşimize yapılan terbiyesizlik ...
yok kamhi şunu yazmış bunu yazmış
kamhi az bile yazmış
firat gelirmi sanıyorsun ben ne yaptıysam bırak gelmeyi isim bile vermedi verse direk
sen veya root ustayla durumu özelden paylasacaktim ama yok belliki kırılmış

Kim haklı kim haksız aramak yerine
gunah keçisi aramak yerine
yonetime bu kadar şikayet varsa
sen yeni deyilsin olur insanlıktır geçmişte de hatalar yapıldı Yönetim kadronu gözden geçir
yetki için burun krin eden olacağını düşünmüyorum varsada zaten bilinki herşey onun başının altından çıkıyor demektir ...
Ne deli bilirim ne de Fırat tanırım... parça parça mesajları okuyorum ama dahil olamıyorum ama işim içinde sen varsan deli Fırat hem iyidir hem haklıdır benim gözümde

Bir işleyiş var çark döner iyi haklı dürst ne olursa olsun çomak sokan daim kötüdür.... tüm çürükleri ele yarın yenileri gelir ama ne ekersen onu biçersin hak eden hakettiğini alır sadece zaman...
Bekle iyi olan er yada geç kazanır

Kamhi Leonard

Anu Şavan
Kayıtlı Kullanıcı
14 Ocak 2019
1,598
4,129
118
♨️T A T V A N ♨️
defineavcilari.com
Ne deli bilirim ne de Fırat tanırım... parça parça mesajları okuyorum ama dahil olamıyorum ama işim içinde sen varsan deli Fırat hem iyidir hem haklıdır benim gözümde

Bir işleyiş var çark döner iyi haklı dürst ne olursa olsun çomak sokan daim kötüdür.... tüm çürükleri ele yarın yenileri gelir ama ne ekersen onu biçersin hak eden hakettiğini alır sadece zaman...
Bekle iyi olan er yada geç kazanır
İnan bende yoruldum haksızlık adaletsizliklerle mücadele etmekten ...
Kimse kimseye haksızlık etmediği sürece
benden iyisi yok ama haksızlık oldumu 46 tarafim durmuyor ..

• Beğen
Tepkiler: Kaan5557 ve hunter