SLM ARKADAŞLAR KAYA MEZAR OLMA OLASILIĞI NEDİR. YORUMLARMISINIZ.

EMRE60

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
15 Haz 2020
6
11
6
ÖNDEKİ KAYAİLE GİRİŞ OLARAK ADLANDIRDIĞIM YER BİTİŞİK DEĞİL BU ARADA BİLGİ VEREYİM.

• Beğen
Tepkiler: R00T

dardanoss

Bakmakmı?? Görmekmi??
Yönetici
Süper Moderatör
8 Eki 2019
1,121
2,900
118
59
EMRE60

Önce o bitişik olmayan kaya okus pokus yokuz olacak. Sonra o engelden geçip içeride bir serinleyeceksin. Her şey ortada zaten görülen köy kılavuz istemez imiş. Tek şaşyığım nasıl olmuş da bu güne dek açılmadan kalmış önünde iki engel var. IMG-20200608-WA0011.jpg

EMRE60

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
15 Haz 2020
6
11
6

SuNSeT28

★彡 (O Dağlarda) 彡★
Yönetici
Süper Moderatör
10 Mar 2019
2,289
5,296
118
Κερασούντα
Ustam yorumun icin tskurler bosa calismayiz degilmi
Selamün aleyküm.Aramıza hoşgeldiniz hayırlara vesile olursunuz inşallah.Öndeki kayanın tamamını görmek isterdim.Burayı tam karşıdan 5 metre mesafeden fotosu olsaydı iyi olurdu.Burayı tek fotoyla çözüme ulaşacak bir yer değil.Selamlar.

dardanoss

Bakmakmı?? Görmekmi??
Yönetici
Süper Moderatör
8 Eki 2019
1,121
2,900
118
59
Ustam yorumun icin tskurler bosa calismayiz degilmi
Sevgili kardeşim ben bu görüntüye göre söyleyeceğimi söyledim. Sizin orayı tabiki benden daha net bildiğinizide biliyorum. Görüntü tam sizin dediğinize uygun. Tabiki başka yönlerden ve tam cepheden resimleri olsa çok daha güzel olur idi. Lakin mademki boş çalışma yapmak istemiyorsunuz . Ağaç bir tokmak ile o kapak gbi yere vurarak ses etüdü yapınız. Ana kaya ile kapak gibi olan yerin sesleri farklı ise o vakit tabiki boş çalışma olmaz. Tabiki buradaki işi saptamanın başka yollarıda var. Siz çubuk kullanmasını biliyorsanız tespitte bulunabilirsiniz. Yok ben öyle şeylerden anlamam diyorsanız o vakit anlamanın tek yolu ne yazıkki dediğim gibi hedefe ulaşmak. Sonra bana arkamdan sallama ha:p:p:p Bu yaştan sonra kalayı yemeye niyetim yok;);).

EMRE60

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
15 Haz 2020
6
11
6
Hava musait olursa yarin yeni fotolar ceker atarim insallah. Yorumlariniza gore insallah yuzumuz guler bizimde. Tesekkurler.

• Beğen
Tepkiler: Demirdağınkurdu

Kiristepe

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
13 Haz 2020
6
11
6
Bu kadar alelade ortada olan bir giris, yüzyıllardır bakir kalması şaşırtıcı. Bence burası oyalama yeri ve mezarı başka yerde. Gittiğinde yanına bolca su al. Kayayi komple islat ve bekle. Güneş gorupte En geç kuruyan yer Horasan dir.