Slm arkadaslar

Mehmet4854

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Slm arkadaşlar foruma yeni kayıt oldum bölgemde bir şelale mevcut 3 katlı bir şelale. Şelalenin sol üst tarafında bir çanak oynamiz mevcut oymanin üst tarafında üst üste 2 küçük mağaranız vardır

Mehmet4854

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşlar foto eklemeye calisiyorum

Mehmet4854

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşlar boş on fotoda sanki bir büs varmış şelale in içinde karataş olan

SuNSeT28

★彡 (O Dağlarda) 彡★
Yönetici
Süper Moderatör
Arkadaşlar boş on fotoda sanki bir büs varmış şelale in içinde karataş olan
Selamün aleyküm.Define avcıları ailesine hoş geldiniz iyi forumlar dilerim.O şelalenin yanında olmak vardı.Çevrede kilise,değirmen ve kale varmı?Oymayı net olarak görmek isterdim.Oyma suyun akış yönüne göre sağındamı kalır?Şelaleyi yakından ve net görelim,ayrıca şelalenin üstünü suyun düşüşe geçtiği yerleri,şelaleye sırtını ver.Havuzun sağ tarafında iki kayayı görelim.Bu kayaların biri düz diğeri biraz topak şeklinde bir kaya.Sonramı?Konuya eklenecek yeni bilgi ve fotolar olayın akışını değiştirir.Selamlar.

Mehmet4854

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Ben kayada kırmızı daire içine alıp gönderdim. Oymayi dikkatli bakarsanız oymayi net bir şekilde görebilirsiniz. Dediğim gibi normal bir oyma degil .canak oyma baya geniş bir oymadir oymanin derinli aynı değildir. Batı tarafında yani şelaleye bakan taraf derinliği doğu tarafına göre daha çoktur

Mehmet4854

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Ayrıca şelalenin içinde kara kayadan sanki bir insan yada hayvan büstü yapılmış gibi duruyor .yada bana öyle geldi