Soviet Military Maps

I1B79

Member
Kayıtlı Kullanıcı
konuyu nereye acacağımı bilemedim buraya açtım.
Soviet Military Maps diye bir proğram var bunu bilen var mı acaba define ile ne alakası olabilir bunun

I1B79

Member
Kayıtlı Kullanıcı
şöyle diyeyim @R00T usta hani surfer varya onunla bağdaştırıyolarda ondan dedim konuyu nereye acacağımı bilemedim diye

Robinson

Admin
Yönetici
Administrator
dağcılar için. evet defineciler kullanabilir. bi ara bakmıştım yerin altıyla alakası yoktu şimdi yeni güncellemeler yaptıda yer altınıdamı buluyor. sanmam. bir nevi yol haritası. gideceğiniz yeri önceden tanımanıza yardımcıı olur. yada önceden belirliyorsunuz. yol yordam işleri. küçük patikaları bulacağını sanmıyorum. çok fazla arazi gezenler bilmedikleri yerlere gidecek olanların işine yarar.

harputlu

Moderatör
Süper Moderatör
Kardeşlerim çubuk ve şakül ustaları tek çubuk sağda tutup alttaki odayı, duvarı ve kalınlığını, odadan odaya geçişte koridor ve kapıları, hatta merdiveni ve kaç basamak olduğunu buluyor, şakül yine aynı şekilde. Bu kadar program cihaz bolluğunda aklı başında bir cihaz görmedik ama 5 tl lik pirinç çubuk veya elektrot çubukla bu işler yapılıyor, hatta daha fazlası, kısaca çubuk ve şakül herseyi buluyor diye yazıyorlardı inanmiyordum, hadi ordan, koskoca mühendisler ve milyarlık cihazları boşunamı diyordum,

anladimki
5 TL lik çubuğun fendi,
koskoca milyarlık cihazları yendi

Son düzenleme:

Demirdağınkurdu

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Kardeşlerim çubuk ve şakül ustaları tek çubuk sağda tutup alttaki odayı, duvarı ve kalınlığını, odadan odaya geçişte koridor ve kapıları, hatta merdiveni ve kaç basamak olduğunu buluyor, şakül yine aynı şekilde. Bu kadar program cihaz bolluğunda aklı başında bir cihaz görmedik ama 5 tl lik pirinç çubuk veya elektrot çubukla bu işler yapılıyor, hatta daha fazlası, kısaca çubuk ve şakül herseyi buluyor diye yazıyorlardı inanmiyordum, hadi ordan, koskoca mühendisler ve milyarlık cihazları boşunamı diyordum,

anladimki
5 TL lik çubuğun fendi,
koskoca milyarlık cihazları yendi
Yeri geldi ufak bir ağaç sapı 100 milyarlık cihazı geçti... Şöyle bir noktaya gelsek odaklansakta parmak ucuyla şurda altın var heykel var

R00T

ProfessionaL
Administrator
Bitane rus programı gösterdiler bana eski mezar kilise işte kale vs. yerleri gösteren harita izohipsli harita programı.Bakayım dedim.Açtlar telefondan bildiğim bir bölgeyi seçtim , burayı bi açın dedim baktım olanların çok büyük bir bölümü yok haritalandırılmada bilmediğim yerlerde mezar vs. gösteriyor.Ben bunu gördüm.

R00T

ProfessionaL
Administrator
Bilmiyorum ki ustam arkadaşın telefonunda bakmıştım.Bir kaç güne bakarım ne olduğunu paylaşırım inşaAllah.

R00T

ProfessionaL
Administrator
Var programlar ama ben öyle şeylere pek güvenmiyorum.

Üst Alt