surfer 11 +vox .. görselleri

harputlu

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
@timur964 ustam biz yönetimdeki ustalarla ortak kararla bilgi akışı olmadığından dolayı surfer konularını bir süreliğine kapadık @REİS usta ile. Sanada bilgi verdik abi. Resim paylaşımı yapmakla surfer konusu öğrenilmiyor. Inşallah bu konunun amacını anlatırsın üyelere ustam.

timur964

Moderatör
Süper Moderatör
@timur964 ustam biz yönetimdeki ustalarla ortak kararla bilgi akışı olmadığından dolayı surfer konularını bir süreliğine kapadık @REİS usta ile. Sanada bilgi verdik abi. Resim paylaşımı yapmakla surfer konusu öğrenilmiyor. Inşallah bu konunun amacını anlatırsın üyelere ustam.
çoğu kişiye bilgi verdim anlayan uygulayan yapar kalanlarda bakar görsellere O kadar yapman gerekeni yazdım dil döktum sen tabi ilerliyemezsin söylleni yapmazsan

levente

Member
Kayıtlı Kullanıcı
timur964 hocam bir anlatım videonuz varmı yada nerede anlatım yaptınız ben yeni üyeyim bu konu cok dillendiriliyor denemek isterim pc ye hakimmimdir belkide ön yargımı yıkarsınız bilginin sadakası ögretmektir saygılar hocam

timur964

Moderatör
Süper Moderatör
timur964 hocam bir anlatım videonuz varmı yada nerede anlatım yaptınız ben yeni üyeyim bu konu cok dillendiriliyor denemek isterim pc ye hakimmimdir belkide ön yargımı yıkarsınız bilginin sadakası ögretmektir saygılar hocam
kapatılan konular açılırsa vardı bir kaç video açılınca bakarsınız

Exelans

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Selamün aleyküm degerli üstadlar ve kıymetli üyeler..
Siteyi dışarıdan takip eden birisi olarak konuyu görüpte geldim.
"SURFER DOLANDIRICILIĞI" aldı başını gidiyor.
Ben bunun önüne geçilmesi taraftarıyım.
Bugüne dek surfer ile ilgili çalışmalarda en ufak bir sonuca ulaşılmadığını görüyoruz. İsterdik ki olsun ama malesef bugüne kadar faydalı bir sonuca ulaşılamadığı gibi. Kandırılan dolandırılan insanlara yapılanlardan sonra. sanki hiç ölmeyecek ahirette hesaba çekilmeyecekmiş gibi ALLAH'tan korkmadan paraları ellerinden alınıyor. Kısacası kanmayın böyle bir sistem böyle bir icat yok. Var diyenlere ısrarla olmadığını ve yeterli kanıt sunmadiklari sürece var olduğunu dile getirmemelerini ısrarla anlatın ki. Artık kimsenin canını yakmasınlar. Böyle bir sistem var diye iddia eden kişiler var ise eger buyrun benim gösterdiğim yerde çalışma yapın egerki iddianızda doğru iseniz sizin reklamınızı ben yapicam özellikle mükafat olarak da garanti açılmamış yer hediye edeceğim.
Ama malesef deyimi yerindeyse açlıktan ağzı kokan ay sonunu getiremeyen cebinde cay sigara parasi olmayan nerde nasıl kimi kandırırım diye bekleyen surfer dolandiricalari. ağzından salyası akan kuduz köpek gibi ortalıkta dolaşmaktalar lütfen kanmayın ve inanmayın.

Kısmet

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
saygıdeğer arkadaşlar, yazmayayım yazmayayım diyorum insanda bir noktadan sonra tutamıyor kendini. son günlerde diğer site sakinleri ve burada şöyle bir uğrayıp surfercıları yerden yere vuranlar var. tabi belli noktalarda haklısınız dolandırıcı çok. benim kardeşim bile bunların tuzağına düştü. ee kardeşim sizde biraz uyanık olun. siz saftirikseniz surfercı olmaz, çubukçu olur, makinacı olur, bilemem kim olur sizleri çarpar... bu noktaya kadar haklısınız, amaaaa... işin özünde bu iki sitede farklı durumlar dönüyor; birileri kasıtlı olarak bu surfer konusunda ilerleme olmasın diye uğraşıyor... gelin sizin bakış açınızla kısaca durum değerlendirmesi yapalım; mesela çubukçular... sorsan mangalda kül bırakmazlar ama açıkları mezardan öte gitmez oda milyonda bir ihtimal. çağırırsın çubukçu ustatı gelir gelmesine ama sana 5 binden kapıyı açar... derki gösterir hemen giderim... ee tabi o da biliyor bir halt çıkmayacağını... kimse minerali aşamadı henüz... bakmayın mangalda dem vurduklarına... alır 5 bini indirir cebe fıyar oradan... sonra olurda milyonda bir bir şey çıkarsa hemen seni sıkıştırmaya başlar
%10 ver hakkım diye. sizin bakışınızla surfercıların hepsi dolandırıcı ise çubukçularda bu işin prensi olur... yok ya demeyin aynı kafa.... gelelim hani şu 8 metre derinliği gösterdiği iddaa edilen 15 binlik makinalara sorsan yerin Mr ını çekiyor... alan koç oluyor kısa sürede... 20 cm bile zor çeken zavallı makinalar.... sizin bakış açınızla bunlar dolandırıcılığın Kralı olur.... yada farklı daldan örnek verelim. hastasına tecavüz eden doktor, adam vuran polis.... milyonlarca örnek verelim; öyleyse tüm bunlarda dolandırcı hepsini kaynar kazana atalım, etrafında tavaf edelim... maalesef sizin bakış açınızla bu ortaya çıkıyor... amaaa tabiki öyle değil, ne demek istediği anlayan anladı da ; anlamayanlar için basitçe; her mesleğin dolandırıcısı var, bu o meslekle uğraşanların tümünü kapsamaz. siz Allahın verdiği aklı kulanın , siz kulanmazsanız kullanan her zaman çıkar. işin özü; surfercılara karşı inanılmaz bir saldır furyası var kim bunlar; kısaca;
1-
çubukçuların bir kısmı, yazık ellerindeki 5 binlik rant gidecek
2-
Makinacılar, siz bakmayın onlar bu iki sitede sinsi sinsi inanılmaz aktifler... yerden yere vuruyorlar surfercıları , olurda bir ilerleme olursa... hapı yutarlar... beş para etmez makinları ise göklere çıkarıyorlar.. 1 ay geçmeden kendilerini belli ediyorlar yazdıklarından...
3-
en önemlisi de; bu teknolojiyi uğraşıpta çözemeyenler, bunlar avızı çıktığı kadar bağırıyorlar... yok böyle bir şey... hepsi uydurma diye... yer göstereyim ispatla... he sende babasının oğlusunda sana öğretecek... hangi makinacı 15 binlik makinaya sana bedava veriyor... adam bulduysa sana verir mi? yada ben buldum der mi? yada sizinle hem fikir olduğum noktadan, yer bakar mı ? tabiki bakmaz.. ama bu olmadığı anlamına da gelmez... hakikatten son günlerdeki bu surfercılara karşı inaılmaz bir saldırı var... demekki birileri yaklaştı çözüme... rahatsızlıklar başladı fazlasıyla... bana olmaz demeyin sakın, yok öyle bir teknoloji , olamaz hiç demeyin.... neden mi ; sizini mentalitenize göre; ne hastalıkların çaresi bulunur, ne de televizyon bulunurdu.. :) zeki müren de bizi görecekmi diyen kişiden farkınız hiç kalmaz. 1700 yılındaki insana cep telefonundan bahsetmekle özdeş bu durum yada uçak gören mağara adamı durumu... milyomlarca örnek verebiliriz .. malesefki nasıl kopernik dünya dönüyor dediği için onu asan adamlar o zamanın üniversitesinden mezun olanlarsa, günümüzde de en çok yeniliğin önündekiler işin uzmanları oluyor... okuyan herşeyi bildiği sanan insanlar... bir şey yok diye , olmayacak her zaman demek değildir, yada bir şey ortada değil diye yok demek değildir... işin özü; hangi alan olursa olsun , dolandırcı lık oluyor diye herkesi aynı kefeye koymalayım, bu çubukçu olur, makinacı olur, surfecı olur. fark etmez... üçüde gelişmeye açık olmalı önyargısız vede dışlanmadan... bunlarla uğraşanları rencide edecek laflar etmeden ama suistimalede meal vermeden..

levente

Member
Kayıtlı Kullanıcı
merhaba
surfer programı indirdim ve kullanmak için ögrenim içindeyim ortalam kendi bildiğim 4 yere baktım programa göre yanılmamısım sonrada rasgele 4 yer sectim baktım ve yine sonuç basarılı oldu yani rasgele yerlerde hiçbir görüntü alamadım sonra bir abimin yerine baktık kesin var dediği yer bombos cıktı bosluk bile cıkmadı defalarca kez en bastan yaptık sonuc hiç değişmedi oraya gelip bakan cubukcuya burdan selamlar :) yani bu program bana umut verdi tabiki dedektör satanın çubukla gecinenin işine gelen bir durum değil gömmeleri normal ama program faydalı defalarca kez test ettik ve test etmeye devam ediyoruz burada söylemek istediğim şey şu programları indirip kendiniz yapın en az kazmak kadar zevk alacagınız garanti ederim :) kimseye para pul kaptırmayın hani bizim ünlü bir ata sözümüz var KASABA MUHTAÇ olacagıma deyip devam eder o misal kendiniz yapın ögrenmenin ne zamanı ne yası var tesekkürler