Surfer i öğrenmenin zamanı

harputlu

Moderatör
Süper Moderatör
Selamunaleykum ustalarim, aylardır ha Surfer ha Surfer, ister istemez merak uyandırıyor, bende sağolsun iyiniyetli bir ustamla bendeki tesbit yerlerime baktım, neler yokki, maşallah ne ararsan var, şimdi tek amacım bu işi öğrenmek, bunda kullanılan android programlar hangisi, bilgisi olan kardeşlerim yardımcı olursa sevinirim.

Ekli dosyalar

harputlu

Moderatör
Süper Moderatör
@R00T ustam inşallah @Robinson ustam bu işin inceligini püf noktasını, tüm ayrıntıları ile bizlere anlatır öğretir, gerçekten ben gozumle gördüm, sadece 3-5-10 mt bir sapmasi var, önemli olan onu bulmak.

Son düzenleme:

mhmt82

Member
Kayıtlı Kullanıcı
@mhmt82 ustam sen ne dersin, bu işi öğrenelimmi, güzel olan bir şey var gibi, bakalım rizkimiz nasibimizde ne var.
ustam ben bu meletle bakım işlerini okudum yapmaya çalıştım beceremedim vaktim olmadı..bu işte gpsle koordinat alacakaksın daha sonra verileri işleywceksin..kanije nickli şileden bir arkadaş vardı o işi çözmüştü herkez başına okadar çöktüki kayboldu en sonunda..bu işi yapan var ama kaç kişi?

harputlu

Moderatör
Süper Moderatör
@mhmt82 bu işten ekmek yiyen var ustam biliyorum, inşallah bizde deneyip görecez, hakkımızda hayırlı olan olsun, bakalım nasibimizde ne var.
@harputlu benim baktırdığım yerleri birebir tutturdular onuda söyleyim..denemekte fayda var..her işi öğreneceksinki kalpazanlara bağımlılığın kalmıyacak ustam...

harputlu

Moderatör
Süper Moderatör
@ALPARSLAN ustam sen ne düşünüyorsun surfer konusunda, sanırım seninde bilgi ve becerin tecrüben var sanırım, inşallah üyelere destek olursun bilgi ve eğitim vererek, şimdiden teşekkür ediyorum, Allah cc razı olsun hepinizden.

harputlu

Moderatör
Süper Moderatör
Kardeşlerim biz Âdem oğulları hiç bir beceri yeteneği olmayan, görevi sadece Rabbimizin rızasına kavuşmak olan kullar olarak, kimse iyi veya kötü, doğru veya yanlış diyemeyecek kadar günahkar ve isyankarlariz, biliyorsunuz ömrünün son gününe kadar ibadet ve iyilikle haşır neşir olup son nefesinde imansiz gitmiş, nice insanlar var, Hakkım herkese helal olsun, Allah cc hepinizden razı olsun.
Ebu Hüreyre radıyallahu anh anlatıyor: "Resülullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki: Bir mü'minin diğer bir mü'mine üç günden fazla küsmesi helâl olmaz. Üzerinden üç gün geçince, ona kavuşup selâm versin. Eğer o selama mukabele ederse ecirde her ikisi de ortaktır. Mukabele etmezse günah onda kalmıştır.''

harputlu

Moderatör
Süper Moderatör
Hz. Ebu Hüreyre radıyallahu anh anlatıyor:
"Resülullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki: "Ameller her perşembe ve pazartesi günü arzedilir. Aziz ve Celil olan Allah o gün, Allah'a hiçbir şirk koşmayan kulun günahını affeder. Bundan sâdece kardeşiyle arasında düşmanlık olanı istisna eder, (onu affetmez) ve der ki: "Bu ikisini barışıncaya kadar terkedin."

Üst Alt