Surfer kütüphanesi

Yolcu_37

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Beyler historychanelda oak adasinin lanetinde adamlar sismik patlatma yontemi ile 34 metrede tunel buldu siz hala surfer diyorsunuz.siz golden software firmasina yazdiniz mi kullandiginiz olayi.lidar sustemi var ondada sadece toprak ustu agac vs eleyerek kalinti buluyorlar.madem o kadar iyisiniz denesenize okyanusta yada golde bu olayi.kimisi diyor isi gaz olayi.deneyin suda bakalim bos cikacak mi.bizzat okyanusta denedim 2 oda buldum.yormayin kendinizi.@mihendis cok yordu kendini.en son bi verisine yorum yapildi baska kisimda yok yok ama cikan ne sert tabaka alti yumusak toprak.onunda sucu yok yorumlayan cosmus.yine baska bi noktada tup test sahasinda birine yolladik piyasada ben ustayim 3 bine egitirim diyen vatandas 50metre kare yerde tunel lahit oda vs yokyok ne varsa saydi.o yuzden yormayin kendinizi TEKTEK CANDİR GERİSİ HEYECANDİR

REİS

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Sedegor Arkadaşım bu akşam özet olarak anlatıcam . Ben yere surferle baktım 3 yer keşif yaptık 2 si tuttu şişledik 3 cü sü çok önenliğdi mahsen girişi kapak bize o lazımdı yeri kapağı bulamadık yarın yine gidilecek derin kafayla dedektörle taracaklar ve şişlencek kapak aranacak çubuk sistemi devreye girecek kulandığımız sistem şu.
1 - önce surferle yeri taramak 2- enlem boylam alıp arazide noktayı bulmak 3- dedektörü devreye sokmak derin kafa ile
4- çubukla boşluk bulma 5- şişleme ile yeri teyit etme ve son karar anı işlemi bitirmer .
biz mahsen , mezar . tünel ve topluya çalışırız , tektek işi olursa , tanıdığımız arkadaşlara devrederiz işimiz olmaz tek tekle
bizde her alet var kepçe kato taş delme her yönlü alo dediğimiz zaman anında gelirler arkadaşlarımız sağolsunlar

REİS

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Yolcu-37 Arkadaşım seni iyi anlıyorum tek tek diyorsun candır iyidir çok güzel sen işe tek gidersin ne bulursan çebe indirirsin , peki 10 kişilik bir gurubun olursa ne yaparsın biz münübüsle gidiyoruz araziye . bulduğun kime yeter .
İşte bize toplu lazım mezar ,mahsen tünel sakın yanlış anlama durum bu ve gerçekler bunlar .sevgi ve saygılarla

Yolcu_37

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
REİS millet boyle bir teknoloji varda kullan mıyor mu.adamlar farklı boyutta ugrasıyor.sen dediğimi yap okyanusta dene koordinat olayını.ozaman benı anlayacaksın

R00T

ProfessionaL
Administrator
Getirin işaretinizi ve etraflıca fotolarını bence daha çok yol alırız istişarede ederiz. Bazen çıplak gözle hakim olamadığımız durumlar fotoda net göze çarpar durur.

R00T

ProfessionaL
Administrator
Bana işaret at Reis usta.Ben surferden anlamam ama Robinson ustam gelir ise. O bakar o bilir.Sen bana surferi programdan değil görüntülediğin alanın fotolarını at bak nasıl yorumluyorum .. :D

REİS

Member
Kayıtlı Kullanıcı
mihendis96 selamlar sohbetten feltom çalışmalarını izliyorum on numarasın aynı meslekteyiz harbi ve delikanlı dürüst adamsın bu siteyedede renk katmışın seni taktir ediyorum ..sevgi ve saygılarımla .

Üst Alt