Surfer kütüphanesi

dejavu

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
13 nokta aldım .lover sonra ranger yaptım da arakadaslar. sizce bu sekıl gercek midir yada benzer midir.bu kadar net çıkarırmı bu sistem. ilk defa boyle şekilli bir şey çıktı.sizin taramalarda boyle sekıl yakaladınızmı sonuc ne oldu.

Ekli dosyalar

sandalci14

Member
Kayıtlı Kullanıcı
bu surfer işi bir dönem baya sonuca ulaşmıştı.verdiğim (daha önceden bilinen) noktaları neredeyse tam tespit edebilmişlerdi. ilk resimde yığmaya yolun altından geçen tüneli bile bulabilmişlerdi. siva mühendis 916 mehmet ustalar..

surfer2.jpg
surfer4.jpg
surfer2.jpg surfer4.jpg nuhörn (4).jpg nuhörn (3).JPG ylcıık (2).jpg ylcık (2).png
surfer2.jpg
surfer4.jpg
nuhörn (4).jpg
nuhörn (3).JPG
ylcıık (2).jpg
ylcık (2).png

Nerdennereye

Member
Kayıtlı Kullanıcı
@REİS ,@timur964 ve diğer ustalar surfer 16 deneme surem dolmus tekrar yukledım ama aynı hatayı aldım ne yapmam lazım acaba
Ustam program yüklenirken bilgisayarın ıp sini tanır tekrar yüklendiğinde aynı bilgisayar olduğunu anlar ve çalışmaz ya bilgisayara format atarsın yada program ıslatın alırsınız şu aşama crekleme yapılabilir i bilmiyorum ama surferi 13 ve 15 sürümlerini ayrı ayrı yükleyebilirsiniz çalışacaktır süresi bitene kadar

Daywalker-01

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Ustam program yüklenirken bilgisayarın ıp sini tanır tekrar yüklendiğinde aynı bilgisayar olduğunu anlar ve çalışmaz ya bilgisayara format atarsın yada program ıslatın alırsınız şu aşama crekleme yapılabilir i bilmiyorum ama surferi 13 ve 15 sürümlerini ayrı ayrı yükleyebilirsiniz çalışacaktır süresi bitene kadar
tesekkurler usta....

Avcı_ORİON

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
@REİS ,@timur964 ve diğer ustalar surfer 16 deneme surem dolmus tekrar yukledım ama aynı hatayı aldım ne yapmam lazım acaba
Surfer 16 sil . Kayit defterini ac bul kutusuna surfer yaz cikan herseyi sil tekrar tekrar arama yap sil eger kayit defterini acip silmeyi bilmiyorsan . Tekrar surfer 16 yi sildikten sonra sil ve yukle crak dosyasini masa ustune cikar icindeki iki dosyasi kopyala ve surfer 16 sag tikla dosya konumunu ac ve oraya kopyala degistir falan cikar iclerinden birini sec unuttum.hangisi ama olmasa diger secenekleri dene kopyala . Surfer 16 yi ac ve bak craklanmismi suresiz olur zaten. Eger beceremssen pcye baglanir yaparim

Avcı_ORİON

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
@Daywalker-01 Kardesim @ALfonSo ustamiz yılların birikimi bir bilgi dagarcigi. Kıymetini bilmek lazım.
Harputlu ustam madem cok bilgisi varsa yardim eder arkdaslar alfonso kardesimizden daha bilgi alamadik izlemek ile olmuyor gorunmeklede olmuyor bizler azda olsa bilgi paylasimi yapiyoruz ve herkesden bunu bekliyoruz bilgi vermeyen bizden degildir....

Daywalker-01

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Harputlu ustam madem cok bilgisi varsa yardim eder arkdaslar alfonso kardesimizden daha bilgi alamadik izlemek ile olmuyor gorunmeklede olmuyor bizler azda olsa bilgi paylasimi yapiyoruz ve herkesden bunu bekliyoruz bilgi vermeyen bizden degildir....
usta belki alfonso pc de iyidir yada programın olayını kavramıstir.aramızda iyi ustalar var saolsunlar bilgi verdiler.iş menusu derya olan surfer ın genelinde hangi filtre ne işe yarar yada görevi nedir.ingilizce olunca sıkıntı cevirince daha sıkıntı yol izleme dahada sıkıntı.en güzeli deneme yanılma en sade sekli ile olanı bulmaya yardımcı olacak olayı cözme.boşluk aramak en güzeli tabi onun içinde teyitleyecek bir cihaz sart.zaten boşlugu yakaladın mı içinden ne cıkarsa bahtına diyeceksin.

Avcı_ORİON

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
usta belki alfonso pc de iyidir yada programın olayını kavramıstir.aramızda iyi ustalar var saolsunlar bilgi verdiler.iş menusu derya olan surfer ın genelinde hangi filtre ne işe yarar yada görevi nedir.ingilizce olunca sıkıntı cevirince daha sıkıntı yol izleme dahada sıkıntı.en güzeli deneme yanılma en sade sekli ile olanı bulmaya yardımcı olacak olayı cözme.boşluk aramak en güzeli tabi onun içinde teyitleyecek bir cihaz sart.zaten boşlugu yakaladın mı içinden ne cıkarsa bahtına diyeceksin.
Tamam iste programin olayini kavramissa gostersin yardim etsin biz acemilere yardimci olsun belki eksikbilgilerini tamamlariz .

ALfonSo

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
arkadaşlar kusura bakmayın hepinizi çok iyi anlıyorum ama ben emin olmadığım, teyit etmediğim hiç bir bilgiyi paylaşmıyorum. iyilik yapayım derken kimsenin hakaretini, bedduasını almak istemiyorum. bilgisayar ve yazılım konusunda iyi olduğumu düşünüyorum bu sebeple sorunu olan arkadaşlara elimden geldiğince yardımcı oluyorum. umarım anlayışla karşılarsınız.

Nerdennereye

Member
Kayıtlı Kullanıcı
arkadaşlar kusura bakmayın hepinizi çok iyi anlıyorum ama ben emin olmadığım, teyit etmediğim hiç bir bilgiyi paylaşmıyorum. iyilik yapayım derken kimsenin hakaretini, bedduasını almak istemiyorum. bilgisayar ve yazılım konusunda iyi olduğumu düşünüyorum bu sebeple sorunu olan arkadaşlara elimden geldiğince yardımcı oluyorum. umarım anlayışla karşılarsınız.
Selam ustam bilgisayarımda dosya uzantılarına.. nesa isimli virüs yapıştı bir şekilde D bölümündeki arşiv dosyalarında bulaştı ancak yayılmıyor yani C sürücüsüne format attım temiz temiz kullanıyorum ancak d sürücüsü arşiv olduğu için kaybetmek istemiyorum nesa dosyası hakkında bilgin varmı nasıl temizleyebilirim virüs programları işe yaramadı teşekkürler şimdiden

Üst Alt