Taşa çakılı parlak bir mıh

Murat77

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
23 Nis 2020
6
4
6
Merhaba arkadaşlar
Ben tapulu kapalı alanımda bir kuyu açtım tesadüfen kuyuda bir bölüm çöküp taşa çakılı parlak bir mıh gördüm fotorafladım ama taşı alamadım.
Taşın olduğu yerin üstüçöktü yine ulaşmaya çalışıyorum.

dardanoss

Bakmakmı?? Görmekmi??
Yönetici
Süper Moderatör
8 Eki 2019
1,117
2,892
118
59
Murat77

Selaymun aleyküm sevgili kardeşim hoş geldiniz . Hayırlara vesile oluruz inşallah.

Şimdi resimledim demişsiniz resmi eklemedinizmi.

dardanoss

Bakmakmı?? Görmekmi??
Yönetici
Süper Moderatör
8 Eki 2019
1,117
2,892
118
59
Ben tesadüfen bu meraka dail oldum.
Resmi paylaşmaya çekiniyorum
Niçin çekiniyorsunuz doğrusu anlamadım. Bu taş ne kadar derin de idi nasıl bir konumda idi bu kapalı alandan kastınız nedir biraz detaylandırsanız çok iyi olur. O Resmide ve üstündeki nedir bilmek gerek. Böyle mıh çakılı bir kaya sizin tabiriniz ile kazıda derinde ise nasıl inmiş oraya açın biraz konuyu

Define 48

Moderatör
Moderatör
18 Nis 2020
463
858
98
Selam alekim civinin kenarlarndaki isaretmi ne bak bakalm iyice civiyi ve resimde isaretledigim yerleri bide actgın yeri biraz daha geriden resimle insAllah
Niçin çekiniyorsunuz doğrusu anlamadım. Bu taş ne kadar derin de idi nasıl bir konumda idi bu kapalı alandan kastınız nedir biraz detaylandırsanız çok iyi olur. O Resmide ve üstündeki nedir bilmek gerek. Böyle mıh çakılı bir kaya sizin tabiriniz ile kazıda derinde ise nasıl inmiş oraya açın biraz konuyu
Ustam mıhın arkasndaki yüzeyde isaretler dikkatini cektimi yoksa ben serapmı görüyom

Define 48

Moderatör
Moderatör
18 Nis 2020
463
858
98

Ekli dosyalar