Tavsiye

Szihoprenic

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Resimlerde tamamen işaretler çekilmiş malesef ki çevre ve uzaktan çekmemişler kısmet olursa 1-2 güne ben gidip çekecegim.
Şuan için işaretlere bakarsak bize ne anlatıyor ustalarım

Ekli dosyalar

SuNSeT28

★彡 (O Dağlarda) 彡★
Yönetici
Süper Moderatör
Resimlerde tamamen işaretler çekilmiş malesef ki çevre ve uzaktan çekmemişler kısmet olursa 1-2 güne ben gidip çekecegim.
Şuan için işaretlere bakarsak bize ne anlatıyor ustalarım
Selamün aleyküm.Siz fotoları gerekdiği gibi çekiniz.Konuya ekleyiniz ben şimdilik susma hakkımı kullanmak istiyorum.Taki yeni fotolar gelinceye kadar.Selamlar.

Szihoprenic

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Selamün aleyküm.Siz fotoları gerekdiği gibi çekiniz.Konuya ekleyiniz ben şimdilik susma hakkımı kullanmak istiyorum.Taki yeni fotolar gelinceye kadar.Selamlar.
eyvallah ustam özellikle sorma nedenim göze çarpan bişi olurda şu istikameti vs gibi o açıdan bi ön bilgi alayim dedim bu arada kalbimden geçti şimdi sunset usta yazar diye :)

SuNSeT28

★彡 (O Dağlarda) 彡★
Yönetici
Süper Moderatör
eyvallah ustam özellikle sorma nedenim göze çarpan bişi olurda şu istikameti vs gibi o açıdan bi ön bilgi alayim dedim bu arada kalbimden geçti şimdi sunset usta yazar diye :)
Eyvallah ustam.Oradaki kanalın önüne dikkat,o işaretin ölçüsü,arka kısım derinliği net ölçmelisiniz.Buranın 210° yani güneybatısında birşeyler var gibi.Ancak fotolar beni engelliyor daha ileri gidemiyorum.Çevrenin net manzara fotoları özellikle 210° kalan arazinin.Selamlar.

SuNSeT28

★彡 (O Dağlarda) 彡★
Yönetici
Süper Moderatör
Bunuda yazayım tam olsun.270° (batı) kalan araziyi incele derim.Gerekli fotolarınıda çekmeyi unutmayınız.Selamlar.

dardanoss

Bakmakmı?? Görmekmi??
Yönetici
Süper Moderatör
Szihoprenic

Selaymun aleyküm sevgili kardeşim.

Allah nasip eder de gittiğinizde bu işareti güzelce temizleyip çekin. Ve işaretin karşı cephesini ve arka cephesini ve uzak açıdan kendisinin bulunduğu kayanın resimlerini çekmeyi unutmayın. Bu işaretin olduğu yerde bir mağara olabilir yada bir tünel. IMG-20200405-WA0013.jpg

Szihoprenic

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Szihoprenic

Selaymun aleyküm sevgili kardeşim.

Allah nasip eder de gittiğinizde bu işareti güzelce temizleyip çekin. Ve işaretin karşı cephesini ve arka cephesini ve uzak açıdan kendisinin bulunduğu kayanın resimlerini çekmeyi unutmayın. Bu işaretin olduğu yerde bir mağara olabilir yada bir tünel. Ekli dosyayı görüntüle 10407
Aleykum selam
Eyvallah ustwm sagolasın dediklerinizi not alıyorum inşallah güzel bi sunum yapacagım