Tavuk civciv yardımlarınız bekliyorum

Ayhan

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşlar bu işareti millet kazmasın diğe üstünde muc ile çalışma yapmışlar kazı yapılmasın diğe yardımcı olursanız sevinirim

Ekli dosyalar

Ayhan

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Abi sahte değil üstünde çizim yapmışlar eski resmini de atıcam

Ayhan

Member
Kayıtlı Kullanıcı
İşareti gören kişi çok kişi kazı yaptığı için böyle bi çare bulmuş üstünden bi daha geçmiş ki sahte desinler kazı yapmasınlar

Kaan5557

Moderatör
Süper Moderatör
Bu işaret nerede diye sormaya korkuyorum...nerelerde çıkmadıki...Ben on vilayet biliyorum forumlarda rastladığım...Denk gelmedigim daha da fazladır....

Son düzenleme:

Avcı_ORİON

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Diyelimki sahte degil o gozle bakarsaniz cikan sonuclar ne olabilur cozume ulasmasi icin arkadasin

Ayhan

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Kars’ta Bn buna benzer daha öncede gördüm eski resmini alıp paylaşıcam sizlerle

Avcı_ORİON

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Buranin 360 derece videosunu yavas cekim ve resimleme ise tavugun yanindan karsisi sagi solu ve tavuklar onunden arka kismini resimle videola .

Ayhan

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Hay allah razı olsun abi tamam yarın çekip atıcam hepsini tavuğun baktığı yönde bi siyah Kaya var büyük biraz arkaya bakan civciv tarafında da bi Kaya var Kaya küçük

Ayhan

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Gerisinde bi buçuk metre arkaya bakan civcivde bi seyyar tas var üç kişinin kaldırabileceği bi tas

balkaya34

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Gerisinde bi buçuk metre arkaya bakan civcivde bi seyyar tas var üç kişinin kaldırabileceği bi tas

Selam ustam : Tavuğun ayağının ucunda bir civciv daha var onu çizmemişler onunla birlikde 6 civciv 1 tavuk görünüyor, Orada 7 nci civciv nerde acaba. Bir de ensagdaki civciv başını geriye çevirip bakmış . Yanlış değilsem 7 nci civciv o istikametde dır diye düşünüyorum. VE bu tavuk ve civcivlerin yakın etrafında değirmen olması gerekmekdedir, Tavuk da civcivde ekin tanesine gider, Ekintaneside Degirmendedir.

SuNSeT28

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Selamün aleyküm usta.İşaretin gerçek olup olmadığı tartışılır.Ancak orjinal olduğunu varsayarak yazıyorum.İlk olarak işaretli kayaya sırtını ver tam güneydoğu 3 metreye bak.22 adım doğuya dikkat.Özellikle doğu o noktanın 75-80 cm. inilince çıkacak emareleri burada paylaşırsan devammı tamammı söylerim inşallah .Ayrıca bu işaretin 30 metre batısında neler var?Bu ayrıntı benim için önemli.Selamlar.

Demirdağınkurdu

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Diyelimki sahte degil o gozle bakarsaniz cikan sonuclar ne olabilur cozume ulasmasi icin arkadasin

Bak kardeşim eğer biri sana mekan yani işaret satmaya kalkarsa hiç yanaşma..

Bu işaret sahte.. Üzerinden ister geçilsin ister geçilmesini bu tavuğun civcivler orantısız biri büyük biri küçük..bunlar kuluçkadan farklı aylardamı çıktı. Anladınmı....

Arkadaki civciv 180 derece başını döndürmüş.. İkinci bir amatör çizgi...

Senin ısrarına gelelim diğelim orjinal ise..

( Bu ana kayanın çevresinde civciv sayısı kadar 2-3 kişinin kaldırabileceği kaya olması lazım bu kayaları kaldırdığın zaman herbirinin altlarında bir avuç altın para olması lazım, o bir avuç işte o bir avuç varya... Allah kısmet etsin)

Üst Alt