Tavuk kaya

Juniorjohns

Member
Kayıtlı Kullanıcı
20 Ağu 2020
70
91
23
Herkese şimdiden teşekkür ederim

Ekli dosyalar

Oksijen

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
14 Haz 2020
205
249
48
Tavuk kaya işaretinin bir çözümüne rastladım.Bir değirmenin yanında ermeni değirmeni,tavuk kaya var.Sistemli bir yer,bir arkadaş var benim köyden o konusunu açmıştı buraya.Fazla uzatmadan tavuk kayanın gomusu güney-batı istikametinde 30-35 MT içerisinde blok kayanın alt kısmında girişi olan mağaradan alınmış.Buda böyle bir tecrübe.

R00T

ProfessionaL
Yönetici
Administrator
14 Ocak 2019
5,312
10,094
118
Burası yerleşim yeri olduğu için alan tahrip durumda arazi okunamaz haldedir. Bu sebepten bu işaretli kayaya yoğunlaşmak pek mantık işi değildir. Genel olarak bu tür kaya kesimi ve vurgular zemin altı mahzen veya gömüden bahsederler. Ama alan araştırılmaya müsait görünmüyor.

Juniorjohns

Member
Kayıtlı Kullanıcı
20 Ağu 2020
70
91
23
Efendiler bilmek istediğim birşey var ben yeraltı görüntüleme ile baktırdım dediğiniz gibi tünel ve 2 oda gözüküyor malzemede var lakin arazide evler olsa bile evler bana ait onun dışında bu tarz yerlerden nasıl ve ne değerde mallar çıkar ? Ayrıca bu kayanın üstünde 3-4 tane kuş yada tavukta var ayrıca murç izleri ve üçgen oyma işareti .

Vuslat

Moderatör
Moderatör
29 Eyl 2019
89
188
38
Makineyle baktirmissin tunel ve odayi bulmussun giriste belli evlerde senin ne duruyorsun. Yasal iznini cikarip emaneti ehline teslim et ve hakkini al. Ne cikar sorusuna gelince hesey cikabilir. Biz koymadik mubarek. Ama senin yuzunu guldurur. Zekatini fakire fukaraya dagitmayi unutma. Nasibin bol olsun

Juniorjohns

Member
Kayıtlı Kullanıcı
20 Ağu 2020
70
91
23
Makineyle baktirmissin tunel ve odayi bulmussun giriste belli evlerde senin ne duruyorsun. Yasal iznini cikarip emaneti ehline teslim et ve hakkini al. Ne cikar sorusuna gelince hesey cikabilir. Biz koymadik mubarek. Ama senin yuzunu guldurur. Zekatini fakire fukaraya dagitmayi unutma. Nasibin bol olsun

sevgili ve değerli arkadaşlar ben izin çıkartırsam bana bir pay düşer mi çünkü okuduğum bir ysaya göre osmanlının son 6 padişahına ait değilse bölge sit alanı oluyormuş o yüzden çekincem var ? siz ne diyorsunuz bu konuya