tavuk ve civciv

börü42

Member
Kayıtlı Kullanıcı
selamın aleyküm ustalar.Benim bir yerde 3 civciv ve tavuk işareti var.Bu işaret ermeni değirmenine giden yolda mevcut.BU değirmenin rivayeti ermeni kaçmadan önce tenekelerle altın saklamış ve kaçmış.Bu tavuk ve civcinin çözümünde hangi yolları incelemeliyim?

R00T

ProfessionaL
Yönetici
Administrator
Aleykum selam börü42 ustam.

1 Tavuk + 3 civciv =4 fügür çift sistem Burda rakamı teke düşürek + 1 adet yardımcı işareti muhakkak vardır dikkatli bakılmalı.
Çevre rsimleri ve işareti gördüğümüzde ölçü ve pusula yönleri ile beraber değerlendirmemizi yazarız.
Resim yüklemek istemez isen yada mümkün değilse. O zaman tavuk ve civcivlerle ilgili işaretler bölümünde yazılarımız ustaların fikirleri var okursunuz iyi olur.

börü42

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Aleykum selam börü42 ustam.

1 Tavuk + 3 civciv =4 fügür çift sistem Burda rakamı teke düşürek + 1 adet yardımcı işareti muhakkak vardır dikkatli bakılmalı.
Çevre rsimleri ve işareti gördüğümüzde ölçü ve pusula yönleri ile beraber değerlendirmemizi yazarız.
Resim yüklemek istemez isen yada mümkün değilse. O zaman tavuk ve civcivlerle ilgili işaretler bölümünde yazılarımız ustaların fikirleri var okursunuz iyi olur.
Kaya topragin altına gömülü olduğu için resimlemek nasip olmadi.En yakın zamanda cikaracam ve resimleyecem.Ustam degirmenide resimleyimmi,ilgisi olabilir mi?100-150 MT arası yakınlıkta işarete?

R00T

ProfessionaL
Yönetici
Administrator
Değirmenle alakadar.Hem değirmen hemde karşısında ki veya gerisinde ki blok kayayı görelim.Var mı blok kaya 35 metre civarlarında.
Değirmen hangi yöndedir blok kaya hangi yön. çapraz karşıtlık var mı.

börü42

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Değirmenle alakadar.Hem değirmen hemde karşısında ki veya gerisinde ki blok kayayı görelim.Var mı blok kaya 35 metre civarlarında.
Değirmen hangi yöndedir blok kaya hangi yön. çapraz karşıtlık var mı.
Değirmen doğusunda kaliyor, hatırladığım kadarıyla blok kaya yoktu.Degirmende tek sıkıntı Ermenilerden sonra yerli Türk halkida kullanmış değirmeni.

börü42

Member
Kayıtlı Kullanıcı
IMG_20200524_155543.jpg1.png

TAŞI BİR BAŞIMA ÇEVİREMEDİM ÇOK AĞIR.BİRDE YER MÜSAİT OLMADIĞINDAN RAHAT ÇALIŞMA YAPAMADIM.

R00T

ProfessionaL
Yönetici
Administrator
tavuk ve civcivleri çizebilir misin ben göremedimde.