Tek gezen kurt...

Kadircan

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleyküm ustalarim. Bugün bir arkadaştan duydum. Bir yerleri var tilsimli denilmis onlara definede tek gezen kurt diye birşey var mı? Bölgede gece gezen tek kurt. Böyle bir tılsım var mıdır ? Daha önce duyan var mı? Tılsım'â inanırım ama gece gezen kurt inandırıcı gelmedi. Allah'a emanet olun...

R00T

ProfessionaL
Administrator
Tılsım bölgesinde.Yani kuvvetli işlerin olduğu özellikle kervan yoluna yakın su yatağında veya kuru dere kayalık alanlarda tilkiye denk gelinebilir.Bu bazen keçi olur.Bir görünür bir uzakta durur.Yaklaşırsın uzaklaşır.Uzak dersin bi bakarsın yanı başında.Benzeri durumlar nadir yerlerde nadiren rastlanılabilir.
Fakat bunu duyanlarında benzeri hikayeler uydurması muhtemeldir.Duanı oku Rabbine yönel.Gerisi kolay.

Kadircan

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Tılsım bölgesinde.Yani kuvvetli işlerin olduğu özellikle kervan yoluna yakın su yatağında veya kuru dere kayalık alanlarda tilkiye denk gelinebilir.Bu bazen keçi olur.Bir görünür bir uzakta durur.Yaklaşırsın uzaklaşır.Uzak dersin bi bakarsın yanı başında.Benzeri durumlar nadir yerlerde nadiren rastlanılabilir.
Fakat bunu duyanlarında benzeri hikayeler uydurması muhtemeldir.Duanı oku Rabbine yönel.Gerisi kolay.
Yüreğine sağlık ustam. Kesinlikle haklısın iman olduktan sonra gerisi boş... Allah hepimize hayırlı olanı nasip etsin.

Cann

Moderatör
Süper Moderatör
Kusura bakmayın ne demek istediğini anlamadim. Tiye aldın galiba :) Ben şahsen tılsım olayına inanırım. Ama kurt olayını yeni duydum onların yalancısıyım günahları boyunlarina :)
Gece her şey cikabilir kurt olur tilki olur ayı olur sonuçta arazide yaşıyor bu canlılar ama işi kurt a bağlamak mantıklı değil tılsım vardır mutlaka ama çözüm de var bunun duaları var okunduğu zaman çözüme ulaşılır ve cesaret ister karşılaşma anında geri cekilmemek korkmamak allaha sığındığımız zaman hiç bir şey engel olamaz tabi çalışma yapacağınız ekip de önemli ..

infilaQ

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Böyle bir durumu kurt olarak ne okudum ne işittim ancak ustalarım yazmışlar.rahman ve rahim olan Allah (cc) un adı ile gidipte başlayıpta başarısız olduğunuz bir iş oldumu yeter ki kendinizden bilmeyin kendinizde bir keramet aramaya kalkmayın .kolay anlaşılır bir örnek ile açıklar isek bir tek trafik polisinin elini kaldırması ile koca koca tırlar onlarca araç içlerinde güçlü kuvvetli bir sürü insan nasıl duruyor ve hadi geç diyene kadar nasıl bekletiliyor o memur bu işi kendi gücü kuvveti ile mi yapıyor asla devlet namına hareket ediyor.bizde Allah namına hareket etsek o kurt un milyon milyon sürüsü olsa kılını kıpırdatamaz.çanakkale de nasıl destan yazdı dedelerimiz unutmayınız.

Üst Alt