Tek Odalı Mekan Olur mu?

mertebe

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleykum.
Doğu'ya bakan yamaçta, kolayca işlenebilen anakayaya yapılmış olan bu yerler fakir mekanları mıdır? Gümüş sikke çıkaran olmuş.
2 kat olabilir mi? Açılmış yer hala boşluk ve değerli veriyor çubukla. Tek odalı bir görüntü var, geneli böyle midir? Sunu çukuru olgusu da gözlemlenmedi civarda. Bolca kemik görmüş geçmişte uğraşanlar. Benzerine rastlayan Ustalarım yorumlara sevinirim, Saygılar..
IMG_20200114_181526.jpgIMG_20200114_181521.jpg

R00T

ProfessionaL
Yönetici
Administrator
Alanı komple göremediğimiz için garip gurube mezarı görüntüsü var.Değerli tespiti için çalışmak araştırmak daha doğru olabilir.

SuNSeT28

★彡 (O Dağlarda) 彡★
Yönetici
Süper Moderatör
Selamün aleyküm usta.Bence o kadarda fakir olmayan kişilere ait mezar.Çevresini ve açılan yerin sağı,solu ve altını dikkatlice incelemeni tavsiye ederim.Selamlar.

mertebe

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Alanı komple göremediğimiz için garip gurube mezarı görüntüsü var.Değerli tespiti için çalışmak araştırmak daha doğru olabilir.
Bizim alan bir garipmiş ustam, bu işlere ilgi duyduğum son 4 ayda gördüm ki koca bir medeniyetin üstünde habersiz gezip duruyoruz..

mertebe

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Usta çevreyi ve bu mezarların olduğunu yerlerin her yönden fotolarını çekmelisin.Arazi yapısı büyük süprizlere gebe demedi deme.Selamlar.
Buldum bile ustam nefis işçilikli bir yeri. Bu odanın bulunduğu yamacın önündeki küçük ama özel yerdeki tepede güzel iki yuvarlak oyma ve çok özenli yüzeysel işçilik. Oranın incelemesini çok yakında takdirlerinize sunacağım.

SuNSeT28

★彡 (O Dağlarda) 彡★
Yönetici
Süper Moderatör
Buldum bile ustam nefis işçilikli bir yeri. Bu odanın bulunduğu yamacın önündeki küçük ama özel yerdeki tepede güzel iki yuvarlak oyma ve çok özenli yüzeysel işçilik. Oranın incelemesini çok yakında takdirlerinize sunacağım.
Eyvallah usta.Allah herkesin gönlüne göre versin inşallah.Selamlar.

timur964

Moderatör
Süper Moderatör
şu durunda kimse bir yorum yapamamış farklı açılardan 10 foto ekleyin artık poz skıntısı yok.