Tılsımla ilgili yardım

Söke1

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
27 Ocak 2020
144
103
48
SelamunAleykum abilerim
Memelekette bizim bahçelerin tam ortasinda ufak purdan bir tepecik var ve bahce komsumuz zamaninda bir 40 yil once 1 kup altin buldu neyse helal olsun zengin oldu vs ama annemin bahcesinde bir yer var gene tapulu malimiz ordada var ama tilisimliymis cin min falan ne yapacagim sastim kaldim bende korkarim o islerden ne yapmam gerek annem birde ben variz baska ailem yok karistirmamda..... yardim edin

Kaan5557

Santraç_Doğa
Süper Moderatör
17 Ocak 2019
767
2,237
98
Nasıl bir tılsım varmış arkadaşım..Sen şahit oldun mu..Kimler ne görmüş yada nasıl bir doga üstü bir olay olmuş...Söylentilerle hareket etmeyiniz....
Farzedinki tılsimli olsun...Hemen başınız belaya bulaşmaz...Bazi işaretler vuku bulur..Daha ileri gitmeyin gibi uyarı olur... Önce bu aşamalardan geçiniz ki anlayasınız gerçekten tılsım varmı diye...
Ve yine ayrıca gece degil gündüz araştırma yapınız...
Halk arasında burada tılsim var , tilsim varsa gömü var diye bir gerçeklik yok bunuda biliniz...
Şunuda biliniz ki definecilere göre heryer tılsimlıdır...Dağ, taş , ova hep tılsım..Nereye gitseler tılsım..Hangi taşın altina baksalar tilsım...İnanin öyle birsey yok, cok nadir rastlanılacak olaydır...
Klasik defineci ve uydurmalarina takilmayiniz...Dikkate almayiniz...İnsanin ömrünü yerler...

Son düzenleme:

eski

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
20 Kas 2017
223
500
98
54
İstanbul
Sen yerini tam olarak biliyorsan yeri işaretlersin , ben gelir çıkarırım.
Karşılığında kediler köpekler için 1 er ton kuru mama isterim.
Tılsımdan mal yerde değiştirdi konularını kabul etmem .
Yeri sen işaretlersin biz açarız. Çıktı çıkmadı 2 ton kuru mamayı isterim.

Cengiz40

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
10 Ocak 2020
11
17
6
Cinci hocalardan uzak dur. Telaffuzu düzgün biriyle ayetel kürsi ile çember çiz güzelce alın abdestinizi kazın. Muhtemelen yoktur cin. Gerçek cin size gelirse fiziksel olarak dokunma donma yaşarsınız kulağın patlama derecesi çınlar vs Çoğu insan musallat yaşadığını sanar ama yaşamıyordur. Git bölgeyr gerçekten varsa sesini duyarsın veya reel bir dokunuş olur. Hikayelerdeki gibi olmaz çoğu kişi rüzgar esse korkar. Masaldır inanma hikayelere. Hocalar desen ful yalandır

Cann

Moderatör
Süper Moderatör
Moderatör
28 Ocak 2019
761
1,349
98
Sen yerini tam olarak biliyorsan yeri işaretlersin , ben gelir çıkarırım.
Karşılığında kediler köpekler için 1 er ton kuru mama isterim.
Tılsımdan mal yerde değiştirdi konularını kabul etmem .
Yeri sen işaretlersin biz açarız. Çıktı çıkmadı 2 ton kuru mamayı isterim.

Bende varım söz konusu canlarsa varım yeter ki onlar doysun

eski

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
20 Kas 2017
223
500
98
54
İstanbul
Bende varım söz konusu canlarsa varım yeter ki onlar doysun
Eşkiya kovalayanlardan da bir sağlam iş çıksada gitsek, bakarsın tam donanımlı hayvan hastanesi de yapılabilir. Hatta bir kaç tane.
Veteriner masrafları belimi büktü. Geçen Dişi apse yapan bir kediyi benim veteriner yoktu başka veterinere götürdüm. 1 antibiyotik + 1 kortizon iğnesi yaptı, 300 tl istedi , içime dert oldu.

Cann

Moderatör
Süper Moderatör
Moderatör
28 Ocak 2019
761
1,349
98
Eşkiya kovalayanlardan da bir sağlam iş çıksada gitsek, bakarsın tam donanımlı hayvan hastanesi de yapılabilir. Hatta bir kaç tane.
Veteriner masrafları belimi büktü. Geçen Dişi apse yapan bir kediyi benim veteriner yoktu başka veterinere götürdüm. 1 antibiyotik + 1 kortizon iğnesi yaptı, 300 tl istedi , içime dert oldu.

Allah nasipse ederse gözüme çarpan 3 tane yer var boş olmadığınıdüşünüyorum yapabilirsem veteriner açacağız söz veriyorum ustam