Topal Ayı Pençesi (Önemli)

BüyükDede

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Değerli arkadaşlar bir sorum olacak sizlere, bu topal ayının pençesinin altından çıkması olası şeyleri yazarmısınız, örneğin mezar veya insan kemikleri çıkarmı veya yapısı nasıl olur kaç metreye kadar gider mevzu, saygılar.

timur964

Moderatör
Süper Moderatör
ayı pençesi kolay görulmezturkiyede sayısı el parmaklarını geçmezbuyuk mebla buyuk iş diyeyimbeni çook aşar

BüyükDede

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Değerli arkadaşlar bir sorum olacak sizlere, bu topal ayının pençesinin altından çıkması olası şeyleri yazarmısınız, örneğin mezar veya insan kemikleri çıkarmı veya yapısı nasıl olur kaç metreye kadar gider mevzu, saygılar.

Ekli dosyalar

R00T

ProfessionaL
Yönetici
Administrator
Topal Ayının pençesi Topal Ayıya 23 adım mesafede kara kayada olcak.Biri suyun karşı tarafında biri diğer tarafında.Pençenin altında hiç mi hiç bişi yoktur.Pençeden hesap alınır kapalı mağara açılır.Kapalı mağarada görünürde boştur.Ordan da ayrı hesaplama ile gömülü olan bulunur mağara içersinde.

BüyükDede

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Topal Ayının pençesi Topal Ayıya 23 adım mesafede kara kayada olcak.Biri suyun karşı tarafında biri diğer tarafında.Pençenin altında hiç mi hiç bişi yoktur.Pençeden hesap alınır kapalı mağara açılır.Kapalı mağarada görünürde boştur.Ordan da ayrı hesaplama ile gömülü olan bulunur mağara içersinde.
Usta 2 adet pençe olmasının mantığı nedir, açıklarmısınız

R00T

ProfessionaL
Yönetici
Administrator
3 adet pençe 2 adedi sahte ve oyalıyıcır hedef şaşırta biri doğrusudur.

R00T

ProfessionaL
Yönetici
Administrator
Hem bu seyyar kaya civarlarındaki işaretlere çok itibar etme çünkü Ayı işareti ekseri sulu ve kuru dere mevkilerinde sağlam kayalarda olur.Eşkiya işleri böyledir.