Tümülüs Böyle Kazılırmış

MendereS

Admin
Yönetici
Administrator
Kırk çeşit tümülüs kazı anlatımı yaptık, yarım daire, karpuz dilimi, bombey yapan yerden gir vs. tümülüs kazısıyla ilgili bi ton makalem vardır. bu resmi görünce biz boşa dil dökmüşüz dedim alın size tümülüs nasıl kazılır görün.

tümülüs kazısı.jpg

zaz12

Moderatör
Süper Moderatör
Bu iş makineleriyle 3 hava limanının temelin de çalışmış olmasınlar bu nedir böyle bu tarz calisma mi olur ? . @MendreS ustam harbiden bu kadar da olmaz .

kan

Member
Kayıtlı Kullanıcı
adamlar akıllı senin dediğin gibi yapsalar bunlar tümülüsü açıyolar derler ama bu şekilde toprak alma düzleme amaçları toprağı başka yere taşımaları bi şirket olduğunu gösterir ha açabilrlermi ALLAH bilir

infilaQ

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Beton santralinde calisiyormus gibi bi halleri var .kesim yapmayi bilmeyen kasap gibiler mundar edecekler.

infilaQ

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Menderes ustam sen bosa emek vermedin.biz burdayiz ve ogrenmeye devam ediyoruz.

infilaQ

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Biraz uzak çekim oldu bir dahaki sefere üzerine de çıkar çekerim iftara yemek yetiştirmemiş lazım dı acele ettim.konuya örnek olabilir düşüncesi ile paylaşıyorum

Ekli dosyalar

infilaQ

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
@R00T ustam yine uzak çekim oldu kazının merkezi çıkmamış .ben yanılıp yanılmadığımı anlamak için soruyorum bu bir tümülüsmüydü

Kamhi Leonard

Moderatör
Süper Moderatör
Herkes bildiğini okuyor bırakın amcalar nasıl istiyorsa öyle dalsın diyecem ama şu görüntüden bir cacık çıkarmı bilemicem :))))

Üst Alt