üç tepeler

adnan

Member
Kayıtlı Kullanıcı
kurttepe keltepe koçtepe hakkında bilgisi olan ustalar varmı

R00T

ProfessionaL
Yönetici
Administrator
Eşkiya belgeleri yazılarımızı takip eder isen bu bilgiler ve diğerlerini okursun o bölümlerde.

adnan

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Eşkiya belgeleri yazılarımızı takip eder isen bu bilgiler ve diğerlerini okursun o bölümlerde.
ustam keltepe bilgisi lazım ama ayrıntılı bilgiye ulaşamadım örnek dobri değirmeni bilgisi var ama gömü yerleri yok şelale nasıl olmalı gömü yerleri neresi koltuk taşı nasıl olucak kanepe gibimi olucak şelaleyemi yoksa suyun akarınamı bakacak

R00T

ProfessionaL
Yönetici
Administrator
Üç Tepeler ve Kültepe - Kel tepe hakkında @balkaya34 ustam size inş bilgi verebilir lakin dediğim gibi paylaştığımız belgelerde okur iseniz hepsi hakkında bilgi vardır.

adnan

Member
Kayıtlı Kullanıcı
sağolun ustam dediğim gibi belgelerde fazla detay yok eğer var ise detayları merak ediyorum

R00T

ProfessionaL
Yönetici
Administrator
Detaylar için görüp teşhis ettiğiniz yere vakıf iseniz detay gelir. Vakıf olmadığınız konuda detaylar nadiren uzmanı olan bu alanda pek gelmez.

Detaylar kime gelir örneğin : Belgelerde uzman ve bir bölgede belgelerde iz sürmüş bir mevkiiyi kanıtlamış delil ve ıspatlarına ulaşmış fakat son noktalarda zorlananlar için gelir. Ama burası internettir , genel mahiyette belgelerde durum özet halde bazen de şifreli halde anlatılır . Kim ne kadarının bağlantısını arazide kurup çözdü ise. Siz bunu detaylanırırsanız diğer ustalar gibi konuya hakim oldugunuz anlaşılır ise lebette diğer ustalarda sizinle konun münazarasını ve ayrıntılarını tartışır veya izah ederler. Sonuçta bu özel bir ayrı alandır Eşkiya belgeleri işi. Bu alanda gerçekten uzmanlaşmış kişiler ancak ayrıntılara vakıflardır.Sanırım sizde biraz onları takip etmelisiniz.

adnan

Member
Kayıtlı Kullanıcı
ustam değirmen adlı bir konu açtım bir sürü foto attım bir usta dışında yorum yazan olmadı bakma fırsatı bulursanın azda olsa konuya hakim olduğumu anlarsınız bence benim amacım sadece belgelerde yazanlar değil sizin birikimlerinizden yorumlarınızdan faydalana bilmek inşallah kendimi ifade edebilmişimdir

adnan

Member
Kayıtlı Kullanıcı
ustam değirmen adlı bir konu açtım bir sürü foto attım bir usta dışında yorum yazan olmadı bakma fırsatı bulursanın azda olsa konuya hakim olduğumu anlarsınız bence benim amacım sadece belgelerde yazanlar değil sizin birikimlerinizden yorumlarınızdan faydalana

adnan

Member
Kayıtlı Kullanıcı
sizin anlattığınızdan anladığım dede dobri değirmeninin şifresiz gerçek belgesinden bütün üyeler faydalanamıyo ama ustalar yorumlarda elimizden geldiğince herkese yardımcı oluyoruz diyorlar bence bu pekde adaletli değil