üçgen işaret

doğal ,isaret

• doğal

Kullanılan: 0 0.0%
  • işaret

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    0

Mfcs2010

Member
Kayıtlı Kullanıcı
İlk başta göz yanılgısı olabilir ama at kafası gibi birşey sanki orayla çalışma yapılmış işareti söküp sıradan kaya gibi görünmesini istemişler kesilen yeri kırabiliyorsan kor öncesinde dedektör kullan kardeşim o kesilen yerde ve kaya üstünda sol tarafta da işaret var ! Kaya zorlu bir kaya gibi duruyor ama üstadlarım inceler net bilgi verirler kardeşim sana :)

cengizz

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
yok müdür bu benim köy evinin önünde hemen derenin kenarı ben ilk başta çok önemsemedim bişey değildir diye bi arkadaşım internette üçgen işaretler diye biseyler bulunca merak ettim

cengizz

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
kayayı ordan kepçeyle sökmüştük bi heryerini görün ben bişey anlamıyorum

MendereS

Admin
Administrator
adı şudur dediğimiz bi işaret değil. şağ köşede ayrıca üçgen var bunun için yön belirlemekte zor. işaret zaten dere içinde, ancak uzun tarafına bak derim. işaretten ziyade dere içindeki paralar kışın akar yazın kurur derelerde çoktur. birde kışın su altında kalır yazın dere düşünce para karaya çıkar şekildedir. bu tip gömüler şöyldir, adam konar göçer ahat sürer kışın farklı gölgelere gideceği için parayı yanında götürmez. bu şekilde kışın suyu şişecek olan derelere gömer. yani adam ben yokken para suyun altında kalsın diye düşünerek hareket eder. böyle para çok. biz hep deriz kışınakar yazın kurur derelere dikkat edin diye.

Üst Alt