Üçgen oyma yuvarlak oyma dere kenarı

Nasipkıs

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Kolay gelsin ustalarım bu işte yeni sayılırız karadeniz de dere kenarında eski bir yerleşimin olduğu yerde değirmen yanlarında makineyle arama yaparken bir kaya üzerinden altın sinyali aldık güçlü seviyede üzerinde yuvarlak oyma vardı ve yanında ki kayada tam bizim kayaya bakan fotosunu yüklediğim üçgen oyma var sizce bir anlam varmı ve kaya çok sert sizce ne yapmalıyım

R00T

ProfessionaL
Yönetici
Administrator
Fotoğraf yüklememişsiniz.Lütfen yükleyin.

Nasipkıs

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Resimler bunlardır

Ekli dosyalar

R00T

ProfessionaL
Yönetici
Administrator
alanı komple görsek net işaret durumları yok ama çevre ne der bilinmez şimdilik.

Kamhi Leonard

Anu Şavan
Kayıtlı Kullanıcı
Web sitesi
defineavcilari.com
Öncelikle hoş geldiniz bahsi geçen yerin dışında çevresinde
Araştırma yaptinizmi ?
Bulmanız gereken herhangi bir issret
E yer çevrede bir issret yada bulguya denk gelirseniz burayı ihmal etmeyin
Aksi takdirde resim görülen yer sadece şüpheden öteye gitmez
Dolgu kayalik ama işçilik net yok

SuNSeT28

★彡 (O Dağlarda) 彡★
Yönetici
Süper Moderatör
Selamün aleyküm Nasipkıs usta.Bu tür kayalar bana diyorki,deredeki şelaleyi bul.Şelaleler iyidir usta değirmenleride es geçmemek gerekli.Ben buradaki şelaleyi görmek isterdim.Selamlar.

Son düzenleme:

Nasipkıs

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Sayın
Selamün aleyküm Nasipkıs usta.Bu tür kayalar bana diyorki,deredeki şelaleyi bul.Şelaleler iyidir usta değirmenleride es geçmemek gerekli.Ben buradaki şelaleyi görmek isterdim.Selamlar.
aleyi kümselam hocam bu taş şelalenin hemen üstünde değirmende yıkılmış kalıntıları mevcut o yeri askıya aldık yeniden gitmeyi düşünüyordum yorumlarınızla gittiğimde fotoğrafları eklerim bu kayayı yukarısındaki bir yuvarlak oyma tam bu taşa bakıyordu üçgende tam yanındaki kayada diğer tarafındaki kayadada çarpı işareti mevcut fotoğrafları ekliycem

Nasipkıs

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
İy günler ustalarım @R00T Ve @SuNSeT28 yeni fotolar bunlar 3.fotodan aşağı şelale devam ediyor yüksek olduğu için alttan çekimi şimdilik yapamadım genel görünüm bundan ibaret ayağa benzer yeri yeni gördüm ilk yüklediğim kayada nokta golden kıng cihazla altın tespiti aldık değerli veya değersiz demedi direk altın diye ibreler sona vurdu 16 cm de dendi kayanın içine koyulma ihtimali var nıdır bu kadar profesyonel bir çalışma olabilirmi yardımlarınızı bekliyorum

Ekli dosyalar

timur964

Moderatör
Süper Moderatör
peşinden gitmeyi gerektiricek işaret işçilik yok bence

Nasipkıs

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
peşinden gitmeyi gerektiricek işaret işçilik yok bence
görüşünüz için teşekkürler ustam fakat ayak izi gerçek göz ile daha belirgin ve aynı kaya üstünde üçgen de belirgin bir kıymeti yok mudur bunların dediğim cihazla da kesin verdi sinyal