Üçgen

zaz12

Moderatör
Süper Moderatör
Yeğenim Tek Bir Resim Çekip Heycanlı Heycanlı Bana Yolladı
Ben de size şimdi bu konuyu açıyorum.Bu taş hakkında Ne Düşünüyorsunuz ?

Ekli dosyalar

Cann

Moderatör
Süper Moderatör
Orijinal olup olmadığına tam karar veremedim ama soldaki çizgi sol diyor taş yuvarlak mı şekli usta

zaz12

Moderatör
Süper Moderatör
Anladığım kadarıyla yatik bir taş.

R00T

ProfessionaL
Yönetici
Administrator
Kısa bir tünel ile girilmesi gereken zeminaltı odadan bahseder.Fındık oyma yön vermiş.

MendereS

Admin
Yönetici
Administrator
şimdi fark ettim. kırmızı için verdiğim halkanın yanında aynısından bir tane daha var. bu şu demektir burada 2 oda var lakin ikiside ayrı yerlerde. yönler muhtemelen sağ ve sol kanallarda. üstteki oku önemsemiyorum onu yok say her 2 kanalın yönüne doğru gideceksin ama baya gitmen gerekebilir. mesela dağın bitip dereye dayandığın yer gibi olmalı.

SuNSeT28

★彡 (O Dağlarda) 彡★
Yönetici
Süper Moderatör
Ustalarıma ek olarak,üçgen işareti olan kayalarda kasa olma olasılığı yüksektir.zaz12 ustam bu kayada değerli ve boşluk tespiti yapılmalı.
"Üçgen işareti olan kayalarda kasa olabilir" Bu bilgiyide vermiş olalım.

SuNSeT28

★彡 (O Dağlarda) 彡★
Yönetici
Süper Moderatör
zaz12 ustam işaretin yakınlarıda bir mağara var.Bu mağaranın,buranın doğusunda kalan arazide olduğunuz söylüyor işaret.

zaz12

Moderatör
Süper Moderatör
Ustalarıma ek olarak,üçgen işareti olan kayalarda kasa olma olasılığı yüksektir.zaz12 ustam bu kayada değerli ve boşluk tespiti yapılmalı.
"Üçgen işareti olan kayalarda kasa olabilir" Bu bilgiyide vermiş olalım.
Üçgenin daha önce kasa olduğunu tahmin etmemistim yada denk gelmedim. Ama olabilir. Ben daha çok üçgenin Delhiz olabileceğini düşünmüştüm . Boşluk testi yapılması konum itibarıyla farklı bir bölge de .ince küçük murç izleri mesafe vermiş de olabilir. Küçük bir hediyesini bulmak için çabalamak daha ağır basıyor şimdilik .
zaz12 ustam işaretin yakınlarıda bir mağara var.Bu mağaranın,buranın doğusunda kalan arazide olduğunuz söylüyor işaret.
Mesafe ile alakalı ne düşünüyorsun?