Uğur Kulaç videosuna bakındım.

R00T

ProfessionaL
Administrator
Valla tanımam etmem abi.Hayatımda da cihaz kullanmadım.Sadece çubuğa olumlu bakıyorum onu dahi kullanmayı bilmem.Varsa yoksa bilgim ne ise odur.

Kaan5557

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
arkeologların pasta falan yidiyi yok sektör sefalet içinde. bu konu çok derin aslında bigün güzel bi yazı hazırlamak istiyorum değinilecek çok şey var.
Şimdi usta bunlar fırçalarla sakin sakin tek para bulsa yada başka birsey...hiç ceplerine hatira niyetine birşey atmıyor mu...hersey kayitlarami geçiyor...

Demirdağınkurdu

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Şuan Avrupa ülkelerin hangisine bakarsa bazı siteleri var şu para, sikke obje değeri şukadar.. Dedektörün ün vergisi oldumu rahatça spor yapabiliyorsun.. Üstelik altın sikke bulan gazete lere konu oluyor..üstündede ödüllendiriliyorlar.. Hiç bir gün şuraya zarar geldi diyen olmadı.. Ama keşke bu güzellik bizim bu Müslüman ülkelerinde de olsa yokkk.. Tam tersi doğayı canlıları katledene ödülll... Aksine arazide araştırma yapana ceza.... Söylenecek çok şey var...illaki bu baskılardan dolayı bizim bazı sporcu arkadaşlar korku mu desem acele mi bilgisizlik mi.. Ekonomik sıkıntının verdiği bulanı mı adamlar alelacele toprağa bakıp kapatmıyorlar... Bu yönetmelikler yumuşama aslında çok güzel yaşanır ama birilerin bi tarafına dokunuyor

Üst Alt