Ustalar Birlikte çözelim

Cann

Moderatör
Süper Moderatör

Ustalar taşın içinde ya da altında olabilir mi benim görüşüm değerli yorumlarınız benim için çok önemli şimdiden çok teşekkür ediyorum. .

infilaQ

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Cann ustam beğenerek izledim ustalarımız değerli bilgiler ini ve yorumlarını paylaşacaklardır.kayanın eğimli olguğu yönde sanırım 10 metre civarı bir kazı mı yapılmış yoksa çökme mi olmuş kayaya ilk çıktığında solunda kalıyor.

Cann

Moderatör
Süper Moderatör
Cann ustam beğenerek izledim ustalarımız değerli bilgiler ini ve yorumlarını paylaşacaklardır.kayanın eğimli olguğu yönde sanırım 10 metre civarı bir kazı mı yapılmış yoksa çökme mi olmuş kayaya ilk çıktığında solunda kalıyor.

Usta öne doğru mu sol

infilaQ

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Ustalarımın dikkatinden kaçmaz benim ilgimi çekti birde ot büyümemiş bir küçük alan var her yer yeşil halbu ki

SuNSeT28

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Cann ustam kayanın güneyi,1.80,18 metresini ve son 180 metresini bir kontrol et.Oyma sayısı 6 tane olarak söylüyorum.

zaz12

Moderatör
Süper Moderatör

Ustalar taşın içinde ya da altında olabilir mi benim görüşüm değerli yorumlarınız benim için çok önemli şimdiden çok teşekkür ediyorum. .
Bana kalırsa yakında sıralı dizilmiş taşlara bakmalasin. Ikinci olarak güney doğusunu 10 adım olacak şekil de taşı karşına al ve bak .yakınin da tumselik olur o yönde ordan taşa doğru direk gir.

R00T

ProfessionaL
Administrator
1:30 saniye yönünde düz yerden kaya önü azami 15 metreye kadar itina ile bakılsın oralarda olması gerek.

Üst Alt