ustalarim uydu görüntüsü yardım

harputlu

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
Selamunaleykum ustalarim ve kardeşlerim, bu görüntüde gorduklerinizde varmı bir umut ümit, teşekkür ediyorum şimdiden hepinize

Son düzenleme:

zaz12

Moderatör
Süper Moderatör
Selamunaleykum ustalarim ve kardeşlerim, bu görüntüde gordukleriniz ne, varmı bir umut ümit, teşekkür ediyorum şimdiden hepinize
Aynı görüntüyü 3 şekil de vermiş.baktirdigin yer bir kilise mi ? Öyle olması gerekir. Çünkü sarı olan altın olduğunu biliyorum. Diğerleri ise mezar gibi geldi. Ama net değilim.ben de baktirmistim sarı olan altın denilmişti.

harputlu

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
@zaz12 ustam yani ışık varmı diyorsun
Aynı görüntüyü 3 şekil de vermiş.baktirdigin yer bir kilise mi ? Öyle olması gerekir. Çünkü sarı olan altın olduğunu biliyorum. Diğerleri ise mezar gibi geldi. Ama net değilim.ben de baktirmistim sarı olan altın denilmişti.

R00T

ProfessionaL
Yönetici
Administrator
Ben uydu ve teknolojiden anlayan biri değilim baştan demiştim :DRobinson usta baksın o surfer den bile anlıyor.

zaz12

Moderatör
Süper Moderatör
Samimi olarak söylüyorum ben uydu görüntüsüne inanmıyorum.ikinci olarak işaret jer ihtimala karşı en sağ alt tarafta ki yer çok iyi.

harputlu

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
@R00T @zaz12 ustalarim bende anlamam, dün başka yerde yeni üye bir kardeşim dedi yeni başladım merakliyim bu işe, dedim madem öyle buyur kardeşim, sana staj yeri, eğitim yeri, dün bakmış bugün gönderdi birkaç resim, o yüzden bu konuda bilgisi olanlardan bilgi bekliyorum, hani boşa kürek çekme olmasın.