V işareti ve Anlamı

fatih simsek

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
24 Ocak 2020
13
12
6
Çizgiyi tarif edermisiniz...kurşun kalem girecek derinlikte mi ve uzunlugu nedir..
aynen öyle senin dediğin gibi uzunluğunda 7 santim falan kuzey güney yönünde cizgi v de doğu bati
Selamün aleyküm usta.Konuyu dağıtmamak adına uygun yere konuyu açmanızı tavsiye ederim.Konunuza oradan devam ederiz inşallah.Selamlar.
nere yazmam gerekiyo buraya yeni üye oldum
fatih simsek

Sevgili kardeşim selaymun aleyküm.
Bu işareti iyi düşünelim . Şayet bu resimdki kaya toprak altından çıktı ise Zamanl ile açıkta olup sonradan mı toprağa gömüldü. Yada bilerek mi toprak ile örtüldü. Şimdi bir işareti toprak altında bırakıp onu tekrar bulabilmek için bunun çevresinde hiç kaybolmayacak bir başka şeylerin olması lazımki bu toprağa bilerek gömülsün ve diğer noktadan baz alınarak bu taş yine meydane çıkarılsın.
Şayet burada ki saklanan şeyler bulunmadı ise tek yerde değiller. Burada dağıtılmış bir gömü var. şimdi burada ilk bakacağanız dikkatinizi çekecek şekilde sıralı kayalar Yada çok yaşlı ağaçlar . Yani yan yana dizili duran şeyler. bunlara bak. Birde şunu belirtmek istyorum şimdi bu işaret yerinden oynadımı acaba .Şayet yerinden oynadı ise dediğim gibi sizi sonuca götürecek tek şey yukarıda bahsettiklerimdir

Ekli dosyalar