V işareti

sedegor

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
28 Nis 2019
373
1,225
98
V işareti

Bu gün bilerek yada bilmeyerek iki parmak açılarak yapılan Zafer işareti.
İbranicede Nail Şeytan kardeşliginin simgesidir. Sen başka kardeşlige bazen barışa atıfta bulunup bu işareti yapsanda, bu işareti sana empoze edenin Kardeşligi Şeytana inanan Nail kardeşliginin simgesidir. Yani Satanizmin işaretidir.

V işaretini bir çok ürün ve tanıtım logolarında görür ne oldugunu umursamazsınız dahi.

Şimdi yine saçmala diyen olur hem ne alaka biz define konuları işliyoruz diyende olur.

Sadece V işareti degil, define işareti olarak adlettiginiz bir çok simgenin asıl manası, kökü aslen defineyi belirleyici işaret degil, onu yapanın dili, dini, kültürü hakkındaki asıl bilgidir. Örnek sen bir oymayı sadece mezar sunusu olarak görüp tamam dersen benim için önemli olan bu dersen daire elipsin geometri şeklinin yer altını ifade ettigi kısmı es gecersin. Yine bu sunu kare olursa erkek mezarı der gecersin, halbuki tarihi bilsen asıl amacı bilsen define işide sana basit gelir.
Tarihte daga taşa oyulan yontulan hiç bir işaret kendini kaybetmemiş haĺâ onu kullanan torunları tarafından her yönüyle yaşatılmaktadır.

Konunun temasına geri dönelim. V işaretinin definecinin bildigi yönüne pekte girmek istemiyorum çünkü hepiniz artık ezberlediniz.

Ama işinize yarayacak yönüde olur konuda, V işareti aynı zamanda noktaları birleştirirsen üçgen olur kiii Üçgeninde tarihteki ve halâ inanılan yolu yine Şeytana ve onun gören gözüne çıkar.

Bu işarette define şifresi varsa, cizim şeklini iyi ele alıp, ana temasıylada birlikte degerlendirmek gerek.

V işaretini tılısımlı işaretlerin başına koymanız gerekir.
Yön işaretidir kolu bacagı kısmına girmiyorum, egerki bu bir define işaretiyse seni kesin bir magra mahsen gibi kapalı karanlık yere götürecektir. Yada bu bir makas atan kavşak yapan yerdeyse ve küp cıkıcaksa karşınada yine dikkatli ol.

Haç Hırıstıyanın, V işareti ise Şeytana inanın KUTSADIGI yerdir. Unutma Dünde öyleydi bu günde öyle Allaha inan kadar Şeytana tapan hep var oldu.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Kurtaga ve Ayazma

sedegor

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
28 Nis 2019
373
1,225
98
Diger yönden V işareti kesin definedir diyen çok olur, bu deyimin altına girelim. Şeytan yoluna davet ettigi ilk araç para pul şan söhret yani ALTINDIR. Şeytan eşittir V işareti oda eşittir ALTIN diyebilirsin.

Bu işarete dayalı yer kazmış kişilere bakarsanda kolay kolay karşısına mezar degil, mezar cıksada içi Altın dolu mezar cıkmıştır. Define olasılıgı yüksek lakin girişine cıkışına eline aldıgın şeye dikkat etmek şartıyla.

MendereS

Admin
Yönetici
Administrator
22 Eki 2017
1,182
4,326
118
Sana katılıyorum bizim işaret diye adlandırdığımız aslında birer dini semboldür. İşaretlerin bir çoğu yunan alfabelerinden oluşur, V işaretide yine yunan alfabesinde lamda harfidir, anlam olarak suya gitme, yürüme, gitmek yada bulunduğun yer şeklinde kullanılır. Ve bu işaretlerin birer sözlük anlamı olduğu gibi sayısal karşılığıda vardır. V işareti sayısal karşılığı 30 dur.

• Beğen
Tepkiler: kursatmx

sedegor

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
28 Nis 2019
373
1,225
98
Sana katılıyorum bizim işaret diye adlandırdığımız aslında birer dini semboldür. İşaretlerin bir çoğu yunan alfabelerinden oluşur, V işaretide yine yunan alfabesinde lamda harfidir, anlam olarak suya gitme, yürüme, gitmek yada bulunduğun yer şeklinde kullanılır. Ve bu işaretlerin birer sözlük anlamı olduğu gibi sayısal karşılığıda vardır. V işareti sayısal karşılığı 30 dur.
Benim gördügüm araştırdıgım o yönde seninde buna katılmana sevindim.
Dünya var oldu semboller ne zaman ortaya cıktı, bunlar hiç kaybolmadı yeri geldi Mısır medeniyeti kullandı yeri geldi Yunan Mitelojisine girdi, yeri geldi
Romaya. Ama dagda taşta kalmadı günümüze dahi girdi.
Bunun kim tarafından kullanıldıgına görede belki anlam çok degişmesede metraj veriyorsa sadece o degişti.

Bunların define işareti olabilmesi içinde önce nerde kullanıldıgına bakıp sonra işaretin içindeki cizime ters şeyler varsa ona bakıp, yanında yada götürdğü diger ikinci,üçüncü işaret varsa hepsini bir ele alıp degerlendirilmeli. Aksi halde gercek bir işaret olsada, defineci için lapya neyse o gercek işarette odur, defineyle alakası olamaz, cogu kez.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: kursatmx

sedegor

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
28 Nis 2019
373
1,225
98
Selam..sedegor usta davut yıldızı iki v uçları kapatılmış ters ve düz olarak öyle değil mi... buradan sizce nasıl yorum yapabiliriz..
Davut yıldızını allayıp pullayıp kendi amacına çeken çok oldu, Bunu diger bir konuda konuşup tartışalım.

• Beğen
Tepkiler: Kurtaga