Vatviz günü

Ayazma

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
22 Ocak 2019
205
440
68
Hristiyanlarlara baksanızya vatviz günü denize giriyor. Olum bu soğukta adam buğar la. Şaşırdım onları görünce ben üşüdüm adamlar yüzüyo hayret. Hepside değil ortadokslar giriyor. Niyela hepsi girmiyo. Müslümanlıkta böyle ibadet yok demi arkadaşlar. Dalga geçmiyom bak soruyom. Sonra çökmeyin sen ne dalga geçiyon diye.

Kaan5557

Santraç_Doğa
Süper Moderatör
17 Ocak 2019
764
2,252
98
Hristiyanlarlara baksanızya vatviz günü denize giriyor. Olum bu soğukta adam buğar la. Şaşırdım onları görünce ben üşüdüm adamlar yüzüyo hayret. Hepside değil ortadokslar giriyor. Niyela hepsi girmiyo. Müslümanlıkta böyle ibadet yok demi arkadaşlar. Dalga geçmiyom bak soruyom. Sonra çökmeyin sen ne dalga geçiyon diye.
yok yok bizim dinimizde sacma sapan hicbir ritüel ve ibadet yoktur...rahat ol arkadasim.. :)

• Beğen
Tepkiler: Ayazma

aga_0074

Emektar_Defineci
Kayıtlı Kullanıcı
17 Ocak 2019
344
783
98
MEZOPOTAMYA
vatviz değilde vaftiz deniyor..ki dinimi islamda böyle birşey yok...hristiyanlıkta günah çıkarma diye bir şarlatanlık var hafta bir gidip papaz dua okuyor sen ona yaptığın günahı anlatıp günah çıkarıp günahlarını yok ediyor yani sildiriyorsun...bu da ne demek oluyor 1 hafta işle günahı git papaza anlat oohh tertemiz ol yine 1 hafta günah işle nede olsa pazara gnahlar silinecek...ula arkadaş o zaman herkes hristiyanlığı kabul ederdi...işte buda demek oluyor ki hristiyanlık kitabı incil kendi kafalarına göre değiştirilmiştir....bu yuzden son din ve hak dini islamdır....allah cc. bizlere hidayet etsin...ve kufre gitmekten sakınsın korusun....amin.....bence sen bu soruları soracağına direk kuranın türkçe mealli ne çevrilmişini al ve oku..yada tasavvuf kitapları oku...dininden başka dini ve kitabı merak etme....saygılar