VLF Dedektör Hakkında.

Delucia

Member
Kayıtlı Kullanıcı
28 Şub 2019
50
103
38
Ustalarım merhaba birkaç ay evel sizlere sorduğumda ozaman karar verdim aslında neyi almam gerektiğine. @MendereS marka model konusunda tavrı sert değildi ona dayanaraktan yazıcam eğer reklama girer diyorsanız lütfen silin mesajı.
Minelab Equinox 800 alıcam nasipse , dolarla birlikte fiyatı epey arttı. Güvenilir orjinal sıfırı nerden alabilirim? Veya sağlam ikinci elde olur. Teşekkürler.

harputlu

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
16 Ocak 2019
2,464
5,553
118
@Delucia ustam kimse yanlış anlamaz, hatta arastirdigin marka model özellik ve fiyatta yazarsan daha iyi olur, çünkü bilen bilmeyen bir cihaz arayışında, belki bir üyemiz verdiğin bilgiyi görürde faydalanır ustam.
Ustalarım merhaba birkaç ay evel sizlere sorduğumda ozaman karar verdim aslında neyi almam gerektiğine. @MendereS marka model konusunda tavrı sert değildi ona dayanaraktan yazıcam eğer reklama girer diyorsanız lütfen silin mesajı.
Minelab Equinox 800 alıcam nasipse , dolarla birlikte fiyatı epey arttı. Güvenilir orjinal sıfırı nerden alabilirim? Veya sağlam ikinci elde olur. Teşekkürler.

Delucia

Member
Kayıtlı Kullanıcı
28 Şub 2019
50
103
38
Daha evel Türk malı bir dedektör kiraladım , çok beklentim yoktu ancak dedektör hizmet verdi ama araştırmalarım sonucu (10 bin tl altı)
Ve yeni teknoloji ürünü bu cihazın bence artıları şu , metal elemesi , metal saptama hızı ve noktalama özelliği hoşuma gitti + olarak 3 metreye kadar suya sokuluyor su geçirmezmiş ıslak arazide sahilde de kullaniliyor. Otomatik alan arama programları var ( park, plaj , altın , arazi ) ve birçok frekansta aynı anda tarama yapması beni cezbeden kısmı.

Delucia

Member
Kayıtlı Kullanıcı
28 Şub 2019
50
103
38
Yurtdışı fiyatı 899$
Ülkemizde 1.200$ dan satılmakta ( tl olarak yazmadım sürekli artıyor bildiğiniz üzere ) xp deus marka dedektörle kafa kafaya nerdeyse.
Minelab sağlam bir marka olmasıda güven veriyor açıkçası.

R00T

ProfessionaL
Yönetici
Administrator
14 Ocak 2019
5,339
10,206
118
@Kaan5557 ustamın bu konuda ki yazılarını yorumlarınızı okumanızı tavsiye ederim.

• Beğen
Tepkiler: alipasha

MendereS

Admin
Yönetici
Administrator
22 Eki 2017
1,182
4,326
118
bizim vizyonumuz belli, aynı soruyu her gün sor bıkmadan cevap verilecek, kimse sen bu soruyu dün sordun demeyecek bilginin dibi çıkana kadar verilecek. Minelab Equinox 800 konusunda aldığın bilgiler yeterli gezmez ise yarın yine sor biz yine yazarız.

nereden alacağını bilmem ama frekans aralığı çok güzel, normal 15 khz ile kullanırsın öyle görünüyor, 10 khz de çok kullanacağız firekans olur, 5 khz var düz ve temiz arazi bulursan bu frekansla epey derine inersin. 20 ve 40 khz bile var 40 pek işe yarayacağını sanmam ama 20 de duruma göre kullanacağın frekanstır.

• Beğen
Tepkiler: R00T ve Kaan5557

Kaan5557

Santraç_Doğa
Süper Moderatör
17 Ocak 2019
764
2,252
98
konu mayıs ayında açılmış..Delicua arkadas coktan dedektorunu almistir...Almissa hayirli ugurlu olsun...

Dedektörde seçim yapmak hakikaten cok defa kafa karışikligina sebep olur...marka model başlik ve frekans kafa karistirmak icin fazlasiyla yeterli...

Konunun yeni açıldiğini varsayarsal...
Minelap dedektor dünya markasi ama bu şöhretini gp ve gpx modelleriyle yapti..
Minelap vlf cihazlar tabiki iyi...ama diğer dunya devleriyle arasinda kalite farki yok...ve hatta bana göre vlf de daha iyileri var...
Şahsi düşüncem vlf almak isteseydim tercihim minelap olmazdi...xp deus..xp gmaxx2..garrett at pro..yada max...olabilir...ilk akla gelenler...daha başka modellerde olabilir...
yani burada önemli olan ayni kalitede ayni sınif dedektörlerde parasal degeri daha uygun olan secilebilir...Saniyorum arkadas minelap equ 800 seçmis...iyi marka hayirli uģurlu olsun...