yardım

xseure

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
bir yerimiz var cihazla alan tarama ve derinlik baktırdık 12 metre altta var olduğu söyleniyor fakat tam emin olamadım ne yapmam gerek
bunlarla ilgili bir bilgisi olan arkadaşlar varmıdır yardımcı olursanız sevinirim

Ekli dosyalar

Heda

Moderatör
Moderatör
Bencede 12 metreye inecek bir cihaz piyasada zor bulunur. Makinanın Marka model veya bi resmî varsa paylaşın ustalarımız yardımcı olucaktır.

R00T

ProfessionaL
Yönetici
Administrator
12 metre derinde ne var mış.Tümülüs müdür bu :S
Bir oda veya iş 12 metre derinde olması ya yeraltı mağara şehir olabilir .Dağın üzerinden alta derinlik o metrejlarda yada tümülüs v.b Yoksa bir iş öyle o derinliklerde aranmaz.

xseure

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
yakın çevresinde türbe var çok eski bir yerleşim alanı l bir çok medeniyet geçmiş buradan 2 ci resimde bir cisim var büyük mavi parlayan dediğine göre o cihaz iiyi bir cihaz adamın dediğine göre tabiki 2 tane hediyesi var en büyük yerde o soldaki büyük yer kesin bir şey yapmadan iyice araştırıp yapmak istiyorum

xseure

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
12 metre derinde ne var mış.Tümülüs müdür bu :S
Bir oda veya iş 12 metre derinde olması ya yeraltı mağara şehir olabilir .Dağın üzerinden alta derinlik o metrejlarda yada tümülüs v.b Yoksa bir iş öyle o derinliklerde aranmaz.
bugun tekrar başka bir cihazla yarama yaptıraacgım dağ değil toprak yapısı farklı ürgüp tarafındaki toprak gibi sert bir toprak