Yem yiyen civciv

MendereS

Admin
Administrator
harika civciv yem yiyor. eşkiya belgelerini hatim ettim bu işaret eşkiya işareti değil gibi. normalde yem yiyen tavuk üzerinde çalışma yaptık fakat yem yiyen civcive ilk defa rastladım. şöylede bişey var ben civciv dedim tavukta olabilir. siz ne diyorsunuz civcivmi tavukmu.

gaga vurduğu yerde bir miktar hediyesi olduğunu düşünüyoruz. tam çözülmedi.

civciv işareti define.jpg

Demirdağınkurdu

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Tabiki figür üzerine fügür eklenmiş bir kaya.. Gagasına da baş aşağı inen kartal.. Boyun altı gövdesindede belirgin domuz resmi ve sayılacak daha bir kaç betimlenmiş gömü yeri.. Bu resim alıntımı ustam.. Sizin bölgemi

MendereS

Admin
Administrator
Ustam burasi çok elden geçmiştir..varsada alınmıştır..ama böyle birakılıpta gidilmez nasip...
kaan usta boynuz kulağı geçmiş. olmazsa biz ceketi alıp gidelim. nediyon.

baksana millet 2 dakkada çözüyo. 2 dakka bile demedi. ben yayınladım arkadan baktım çözülmüş. hemen sağıma soluma baktım benim ceket nerede diye. :)

evet yem yiyen güvercin. gaga altında biraz parası vardır. resim benim değil. birini attım diğerlerini bulursam atacağım.

Demirdağınkurdu

Editör
Kayıtlı Kullanıcı

baksana millet 2 dakkada çözüyo. 2 dakka bile demedi. ben yayınladım arkadan baktım çözülmüş. hemen sağıma soluma baktım benim ceket nerede diye. :)

evet yem yiyen güvercin. gaga altında biraz parası vardır. resim benim değil. birini attım diğerlerini bulursam atacağım.
Eeeee böyle havada kaparım işareti şükürr görelim mevlam neyler neylerse güzel eyler..
boşuna kendime demirdağınkurdu dememişim dağların kayaların hayvanların dili olsada konuşsa..

Demirdağınkurdu

Editör
Kayıtlı Kullanıcı

Yok öyle ceket meket.. Sizleri bırakırmıyım daha çam yapraklarından çay yapıp içecezz

R00T

ProfessionaL
Administrator
Evet benzetilebilir sonuç önemlidir .Tamamını görür isek daha sağlıklı olur.Arazide görmek fotoğraftan çok daha farklıdır.Çıplak gözle hükmetmek duruma apayrıdır.

Demirdağınkurdu

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Ustam çam yaprağından çay nasıl oluyor acep.
Dene.. yaratan Allaha kurban... Çam yaprağındaki c vitamini 10 portakala eşdeğer kardeşlerim.. Çok fayideli basit, çam yaprağını topluyorsun bir demliğe kaynadıktan sonra 6-7 dakka sonra servise hazır alışyınmı tadı çok güzel ve sıcak tutar

R00T

ProfessionaL
Administrator
Direk güvercingillerden .Göz var nizam var ustam :D Buna gergedan diyemeyiz ki.Mahzen yada mezarının üzerine tünemiş olmasın mı.Acaba yavruları yakınında mıdır.

Üst Alt