Yeni Moda Gradyometre

Kaan5557

Santraç_Doğa
Süper Moderatör
Bundan on yıl önce dedektör satıcı firmalar dikkat ediniz üretici firmalar demiyorum.
Avrupadan daha çok Bulgaristan' dan pulse hazır kitler alınır.. Daha sonra herkez kendi tasarımı olan bir kutu yaptırır. Piyasaya kendi adında sanki kendisi üretmiş gibi marka yapar satış yapardı..Bu hala devam etmektedir isim ve marka vermeye gerek yok...Halbuki hepsi aynıdır..

İşte hazır kitimiz bu sadece kutuluyoruz..

Ve geçen zaman içinde definecilerin jeofizik cihazlara ilgisi artınca ...
Boşluk , tünel ,antik yapıların kalıntıları bu cihazlarla bulunur , teknolojiye ayak uydurmak gerekir fikri toplumda olgunlaşınca yine dedektör satıcı firmaların eski hastalığı nüksetti. Daha önce pulse hazır kit aldıkları gibi bu seferde manyetometre sensör almaya başladılar. Bir düģme bir boru ve pc proģram..
Ve büyük icat Gradyometremiz hazir.
Ve son aşama isim koyuyoruz
kaan5557 gradyometre
Kamhi leonard flc3_70 gradyometre
Aga0074 flc100 gradyometre
Root gradyometre
Menderes gradyometre
gibi...20200202_195812.jpg20200202_195812.jpg20200202_195722.jpg

Ve inanki gradyometre böyle birşey deģildir..Bu kadar basit değildir..Ve inanınki gercek bir manyetometre gradyometrenin çakması bile olamazlar...Gecmişte bu pulselerden kimse hayır görmedi bu gradyometrelerdende haýır göremezsiniz...

MendereS

Admin
Yönetici
Administrator
Definecileri gelir kaynağı olarak görenlerin işleri her zaman olur. çünkü defineciler he zaman yenileniyor. yani bir dönem definecilerine durum izah ediliyor öğretiliyor sonra alttan yeni defineciler geliyor haydı baştan başla. Kısacası bu pazarın bilinçsiz definecisi her zaman vardır. bu iş sadece gladyometre değil hacısı hocası hepsi dahil.

Kaynak

RİTÜEL
Kayıtlı Kullanıcı
Neslini sürdürebilmesi için bu tip girişimler devam edicektir.
Umutların sömürülmesi tipik avrupa geleneğidir.
Gevur modasından kurtulup kişisel deneyimi geliştirmek için arge çalışmalarına hız verin.

SuNSeT28

★彡 (O Dağlarda) 彡★
Yönetici
Süper Moderatör
Selamün aleyküm.Bu işte ben teknoloji özürlüyüm.Ben genel olarak işaretle konuşurum onlar bana gerekeni söylerler:D.Allah'a şükür benim SuNSeT28 gradyometre bana yetiyor.Allah uzun ömürler versin inşallah.Selamlar.

harputlu

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
Ustalarim hepiniz güzel yazıyorsunuz fakat doğruyu yanlısı secemiyoruz bildigim kadariyla.
35 yıl önce elektrik ve elektronik diplomami aldığımda bir bildiğim havya lehim kondansator diyot ve entegre idi. Daha sonra kendimi az çok geliştirdim evimin ve cevremin bedava ustalığını yapıyordum. Kimseden bir fayda beklemedim. Kendi cocuklarim bile düşmandı bana :Dçünkü kimin evine gezmeye gitseler kırıp doktuklerinde korkmayın korkmayın babam gelir yapar tarzı ücretsiz bir enayi olmuştum.

Hepimizde biliyorum ki bir beceri var. Isteyen becerisini ıyilik isteyen kötülük amaçlı kullanır bu cibiliyet kişilik katakter meselesi. Millet olarak alışkınız onun bunun k.ç.nı kaldırmaya hemde bir halt olmadığını bile bile alkislariz. Bence yüreğinizdeki iyi tarafı çalıştırın, o kadar taklaci gördük bağrımıza bastık. Başaşağı duruma düştüler. Kimse kimsenin babasının oğlu değil. Kimseden bir beklentimizde yok. Kimseye takla atacak becerimizde yok. Bakın bir kardeşimiz daha gelmiş @armgdnnn ustam kendi yaptığı gradyometre tarzi cihazı kendi becerisini anlatıyor. iyi niyetle bu kardeşimizide dinleyelim anlayalım destek olalım ne dersiniz. Daha güzel daha üstün becerisi olan varsada buyursun anlatsinki insanlarımız üye kardeşlerimiz yararlansin faydalansin. Teşekkür ederim hepinize.

Son düzenleme:

Kaan5557

Santraç_Doğa
Süper Moderatör
Ustalarim hepiniz güzel yazıyorsunuz fakat doğruyu yanlısı secemiyoruz bildigim kadariyla.
35 yıl önce elektrik ve elektronik diplomami aldığımda bir bildiğim havya lehim kondansator diyot ve entegre idi. Daha sonra kendimi az çok geliştirdim evimin ve cevremin bedava ustalığını yapıyordum. Kimseden bir fayda beklemedim. Kendi cocuklarim bile düşmandı bana :Dçünkü kimin evine gezmeye gitseler kırıp doktuklerinde korkmayın korkmayın babam gelir yapar tarzı ücretsiz bir enayi olmuştum.

Hepimizde biliyorum ki bir beceri var. Isteyen becerisini ıyilik isteyen kötülük amaçlı kullanır bu cibiliyet kişilik katakter meselesi. Millet olarak alışkınız onun bunun k.ç.nı kaldırmaya hemde bir halt olmadığını bile bile alkislariz. Bence yüreğinizdeki iyi tarafı çalıştırın, o kadar taklaci gördük bağrımıza bastık. Başaşağı duruma düştüler. Kimse kimsenin babasının oğlu değil. Kimseden bir beklentimizde yok. Kimseye takla atacak becerimizde yok. Bakın bir kardeşimiz daha gelmiş @armgdnnn ustam kendi yaptığı gradyometre tarzi cihazı kendi becerisini anlatıyor. iyi niyetle bu kardeşimizide dinleyelim anlayalım destek olalım ne dersiniz. Daha güzel daha üstün becerisi olan varsada buyursun anlatsinki insanlarımız üye kardeşlerimiz yararlansin faydalansin. Teşekkür ederim hepinize.
uzun uzun 8 yıldir yazıyorum..uzatmali 10 yıldır yaziyorum..Seneler önce yazmaya başladigimda ben ve benden daha iyi üç beş üstad vardı...vesselam yazdık çizdik milletde arkamizdan yıllar sonra geldi..
Vay be...adamlar ta o zaman söylemis..biz anlamamışız..bir furyaya kapilmis gitmisiz dediler...
Artik demeyin..
ben hala yaziyorum..harputlu usta fawa at..bekle...on yil sonra kaan usta demisti dersin...
2) bak resmini attim...flc100 kit 60 yada 70 dolar...parayi bastir al...bir silindir borunun icine koy...bilgisayatinada voxler programi indir...gradyometren hazir...anlamadigin ne anlamadim ki...neyi destek...ne destek...ne icat ettik..Allah aşkina ben anlatamiyorum..birisi anlatsin...

Kaan5557

Santraç_Doğa
Süper Moderatör
Selam... kaan ustam ben sizi çok iyi anladım... keşif yapılmış yeniden keşif yapmış gibi ortaya çıkmanın manası nedir diyorsunuz... şimdi oldu...doğru söze ne denir... ve bunun insanları suistimal amaçlı kullanılmasının yanlışlığını ortaya koyuyorsunuz... ikazınız dikkate alınmalı.. bu konularda alicenap tavrınız takdirlik...selametle...
Ustam yazi dilimiz iyi değil..matematikciyiz...yazım doktor yazisi gibidir okunmaz...edebiyatimizda iyi degil...sen ara ara yaz ustam...Allaha emanetsin...

Kamhi Leonard

Anu Şavan
Kayıtlı Kullanıcı
Web sitesi
defineavcilari.com
Kaan ustam sizin teknik konulara hakimiyetiniz forumdaki herkes için kılavuz niteliğinde... suistimale bu kadar açik bir konuda samimi tavır koymanız takdir edilmeli derim.. teknik konulara çok hakim değilim ama sizi takip ettiğimde fikir sahibi olabiliyorum.. iyiki varsınız...selametle...
Adam efsane :)