Yılan define işaretleri yeni resimler

MendereS

Admin
Yönetici
Administrator
22 Eki 2017
1,121
3,888
118
#1
Bu yılanları daha önce yayınladığımdan emin değilim yayınlasamda bir kısmını yayınlamışımdır. en alt resimdeki mezar yılandan sonra neyle karşılaşacağınıza bir örnektir.

Yılan çözümüyle ilgili çok yazdık yinede kaba taslak geçelim. yılan milattan çok uzun yıllar önceden beri kullanılmış en güçlü tılsım işareidir hemde en güçlü taki milattan sonra 300 lerde haç iyice yaygınlaştıktan sonra eski görkemini kaybetmiş 2. 3. sıralara düşmüştür. yılan çözümü yılanın duruşuna göre değişir. çöreklenmiş, s yapan yılan yada yılan kafası hepsi birbirinden farklıdır. şu var yılan olan yerde su mutlaka vardır. yılan ve dere çözümde birbirine yardımcı olur ve diğer işaretler.

buyurtun yılanlarım bunlar bakalım beğenecekmisiniz.

yılan ve kaplumbağa.jpg
çöreklenmiş yılan.jpg
s yılan.jpg
yılan kafası.jpg
yılan.jpg

yılan mezarı.jpg
 

harputlu

Moderatör
Süper Moderatör
16 Ocak 2019
1,945
4,239
118
#20
Harputlu acaba nerede.Allah selametliğini versin.Adam kayıp.
Geldim kardeşlerim, selamunaleykum, çocuk birde yaşlı annem rahatsizdi, mecburen hem hastalık, hemde kardeşler ve akrabaları göreyim dedim, zaten tatil, birde biliyorsunuz günlerdir kırnav kırnav ettim bir cihaz bulamadım, hava yağışlı dağa cikilmiyor çamurdan, havalar duzelsin inşallah siteye faydalı resimler atarım, göz gönül açılsın niyetine.