Yılan define işaretleri yeni resimler

MendereS

Admin
Yönetici
Administrator
22 Eki 2017
1,135
4,054
118
Bu yılanları daha önce yayınladığımdan emin değilim yayınlasamda bir kısmını yayınlamışımdır. en alt resimdeki mezar yılandan sonra neyle karşılaşacağınıza bir örnektir.

Yılan çözümüyle ilgili çok yazdık yinede kaba taslak geçelim. yılan milattan çok uzun yıllar önceden beri kullanılmış en güçlü tılsım işareidir hemde en güçlü taki milattan sonra 300 lerde haç iyice yaygınlaştıktan sonra eski görkemini kaybetmiş 2. 3. sıralara düşmüştür. yılan çözümü yılanın duruşuna göre değişir. çöreklenmiş, s yapan yılan yada yılan kafası hepsi birbirinden farklıdır. şu var yılan olan yerde su mutlaka vardır. yılan ve dere çözümde birbirine yardımcı olur ve diğer işaretler.

buyurtun yılanlarım bunlar bakalım beğenecekmisiniz.

yılan ve kaplumbağa.jpg
çöreklenmiş yılan.jpg
s yılan.jpg
yılan kafası.jpg
yılan.jpg

yılan mezarı.jpg

R00T

ProfessionaL
Yönetici
Administrator
14 Ocak 2019
3,896
6,871
118
20170907_165808.jpg

Buda benden Maşşallah benim yılan baş yılan ejderha gibi.:D

R00T

ProfessionaL
Yönetici
Administrator
14 Ocak 2019
3,896
6,871
118
var var menderes usta elimin değmediğini asla çekmem paylaşmam.

R00T

ProfessionaL
Yönetici
Administrator
14 Ocak 2019
3,896
6,871
118
Bak toprakta çivili izler var dağ ayakkıbılarımın izleri onlar :D

Demirdağınkurdu

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Yılan koşturursa düz kaçmayın kıvrım kıvrım kaçın sizi yakalayamaz derler doğru mu ki.
Bu bir gerçekki yılan insanı farketse korkudan uzaklaşır.. Bu hep böyle onu gördüğünde hızını artırmana gerek yok sakin yolunda devam ettinmi birşey olmaz

R00T

ProfessionaL
Yönetici
Administrator
14 Ocak 2019
3,896
6,871
118
Ahh mirkut ustam tam senlik bir yılan vardıda kaybettim.Paylaşacaktım inanıyorum ki tam senin çözümündü.

Mirkut

Member
Kayıtlı Kullanıcı
16 Ocak 2019
53
131
38
42
Hayirlisi olsun ustam benim cozumden ziyade sizlerden daha ogrenecek cok seyimiz var. Saglicakla kal

harputlu

ALEMDAR
Süper Moderatör
16 Ocak 2019
1,991
4,646
118
Harputlu acaba nerede.Allah selametliğini versin.Adam kayıp.
Geldim kardeşlerim, selamunaleykum, çocuk birde yaşlı annem rahatsizdi, mecburen hem hastalık, hemde kardeşler ve akrabaları göreyim dedim, zaten tatil, birde biliyorsunuz günlerdir kırnav kırnav ettim bir cihaz bulamadım, hava yağışlı dağa cikilmiyor çamurdan, havalar duzelsin inşallah siteye faydalı resimler atarım, göz gönül açılsın niyetine.