Yilanmi kertenkelemi ben kertenkele diyorum

Söke1

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
27 Ocak 2020
144
104
48
Ustalarim burasi ulasilmasi zor bir yer bana net bilgiler gerekiyor o kafa yilanmi kertenkelemi diye dusunurken canli iri kertenkeleler mevcut bu taslarda ordan bu kafanin kertenkele olma ihtimalini degerlendirdim daha oncede paylasmistim.
Bu paylasimlarin hepsi bir arada bunlara bakarak bana ne diyebilirsiniz bu taslar bir tepede ve en fazla 20 250 metrelik yuvarlak bir alanin icindeler... zor bir yermi dogalmi degilmi horasan varmi yokmu varsa horasan hangisi bana isaretleyip yardimci olursaniz cok sevinirim ustalarim simdiden agziniza yureginize saglik bu arada ufak oturan kertenkele yani 2 resimin baktigi yon kayanin basinda duran 1 resimdeki o kertenkele kafasina bakiyor direk

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: R00T

R00T

ProfessionaL
Yönetici
Administrator
14 Ocak 2019
5,346
10,233
118
Daha öncede birinin konusunda bu kayalar vardı abi.
Şimdi bu fügüre benzeyen kaya için daha detaya ineceğim.
İlk fotoğraf için yazıyorum.
Bu iki kayaya sırtını yaslar isen ön düzlüğünde yerde yatık halde farklı renk dikdörtgen gibi yatık yerde yatan kaya var ise mutlaka bak.
Bu iki beyaz büyük kayanın bir üst sırtına gerisine mutlaka bak .Gerisinden az öte rampada mahzen veya tünel girişi oda girişini ele verecek yer ara derim.

Kanal var bir kayada 3. fotoğraf sanırım . Bunun ön düzlüğüne bak lakin çalılıktan araziyi okuyamıyoruz ustam.Bak kanallı kayada farklı işaret var ise çekip paylaş. Buradan aşağıda düzlük yapan günbatımı gündoğusu yönünde çayırlık yapan düzde su yatağı var ise yakınında yanlız blok kaya önem arz eder.
Şimdilik bu iki beyaz kaya için görüşüm budur. Fügür vardır .Baktığı istikamet ve aksi istikametini yazdım kendisinde işaret olsa durum değişirdi.

SuNSeT28

★彡 (O Dağlarda) 彡★
Yönetici
Süper Moderatör
10 Mar 2019
2,289
5,296
118
Κερασούντα
paylasimlarin hepsi bir arada bunlara bakarak bana ne diyebilirsiniz
Selamün aleyküm.R00T ustam alan için gerekeni söylemiş.Bu konuyu daha öncede yorumladık.Oradaki yorumlarımızıda dikkate almalısın.Son olarak o kafa dediğin kayanın tam güneyine 180 metresine kadar detaylıca incelemeni tavsiye ederim.Burada çemberi genişletmenin yeni işaretlerin ortaya çıkaracağını düşünüyorum.Bu alan buna uygun bir yapısı var.Selamlar.

• Beğen
Tepkiler: Söke1 ve R00T

Söke1

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
27 Ocak 2020
144
104
48
Daha öncede birinin konusunda bu kayalar vardı abi.
Şimdi bu fügüre benzeyen kaya için daha detaya ineceğim.
İlk fotoğraf için yazıyorum.
Bu iki kayaya sırtını yaslar isen ön düzlüğünde yerde yatık halde farklı renk dikdörtgen gibi yatık yerde yatan kaya var ise mutlaka bak.
Bu iki beyaz büyük kayanın bir üst sırtına gerisine mutlaka bak .Gerisinden az öte rampada mahzen veya tünel girişi oda girişini ele verecek yer ara derim.

Kanal var bir kayada 3. fotoğraf sanırım . Bunun ön düzlüğüne bak lakin çalılıktan araziyi okuyamıyoruz ustam.Bak kanallı kayada farklı işaret var ise çekip paylaş. Buradan aşağıda düzlük yapan günbatımı gündoğusu yönünde çayırlık yapan düzde su yatağı var ise yakınında yanlız blok kaya önem arz eder.
Şimdilik bu iki beyaz kaya için görüşüm budur. Fügür vardır .Baktığı istikamet ve aksi istikametini yazdım kendisinde işaret olsa durum değişirdi.
Yüreğine sağlik ustam

• Beğen
Tepkiler: R00T

Söke1

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
27 Ocak 2020
144
104
48
Selamün aleyküm.R00T ustam alan için gerekeni söylemiş.Bu konuyu daha öncede yorumladık.Oradaki yorumlarımızıda dikkate almalısın.Son olarak o kafa dediğin kayanın tam güneyine 180 metresine kadar detaylıca incelemeni tavsiye ederim.Burada çemberi genişletmenin yeni işaretlerin ortaya çıkaracağını düşünüyorum.Bu alan buna uygun bir yapısı var.Selamlar.
Sağolasın sunset ustam ağzına sağlık

• Beğen
Tepkiler: R00T ve SuNSeT28