Yorum

Hayrola

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Üstat taş iki metre geriden yerinden sökülmüş

SuNSeT28

★彡 (O Dağlarda) 彡★
Yönetici
Süper Moderatör
Üstat taş iki metre geriden yerinden sökülmüş
Selamün aleyküm usta.Bu kayanın tam yerini ve duruş şeklini biliyormusun?İki metre geriden buraya geldiğini yazmışsın.Şimdi ben buna yorum yapsam sana,emeğine ve zamanına yazık olur.Kaya yerinde olsaydı noktayı yazardım.Bu durumda yapılacak yorumlar havada kalır.Selamlar.

Hayrola

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
30- 35 cm arası

Hayrola

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Selamün aleyküm usta.Bu kayanın tam yerini ve duruş şeklini biliyormusun?İki metre geriden buraya geldiğini yazmışsın.Şimdi ben buna yorum yapsam sana,emeğine ve zamanına yazık olur.Kaya yerinde olsaydı noktayı yazardım.Bu durumda yapılacak yorumlar havada kalır.Selamlar.
Yani dediğim gibi iki metre sağ arka tarafta kırık bir yer var muhtemelen oradan sökülmüş ustam yani bu taş böyle yan durmuyor halka kısmı gökyüzüne bakar şekilde siz yinede yorumunuzu fikrinizi beyan edin bizde zaman çok değerlendiririz

SuNSeT28

★彡 (O Dağlarda) 彡★
Yönetici
Süper Moderatör
Yani dediğim gibi iki metre sağ arka tarafta kırık bir yer var muhtemelen oradan sökülmüş ustam yani bu taş böyle yan durmuyor halka kısmı gökyüzüne bakar şekilde siz yinede yorumunuzu fikrinizi beyan edin bizde zaman çok değerlendiririz
Usta işaret bulunduğu yerden yön veriyor.Burada kayanın ilk konumu olan alandan doğuya gitmeni söylüyor.Tam doğusuna 360 adım son olacak şekilde ikinci bir işaret daha var.Onuda o alanda bulmak sana kalıyor.Allah utandırmasın inşallah.Selamlar.

Hayrola

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Onuda buldum yanlız şöyle deyim 360 adım değilde biraz daha az ustam doğu istikametinde hayırlısı bakalım

R00T

ProfessionaL
Yönetici
Administrator
Son noktaya çok yakınsın Alanı yönlerle görelim.Dere yatağı çıkış bayır yönün de ufak düze kavuşan yer önemli.Alanı yönlerle görelim.Vardır diyor.Gitmemiş ise tabii.