Yoruma açık

SuNSeT28

★彡 (O Dağlarda) 彡★
Yönetici
Süper Moderatör
10 Mar 2019
2,270
5,215
118
Κερασούντα
Yalnız ustam sizin cografyacilik bir başka.. yönleri Iyice ezberledim.. Şimdi not ediyorum sunset ne yazıyor hemen not.. bayağı yol aldık iyimi...
Eyvallah ustam.Ne mutlu bana bir katkı sağlıyabiliyorsam.Yok ustam o ustalık zaten sizde fazlasıyla var.Allah selamet versin inşallah.Selamlar.

• Beğen
Tepkiler: R00T ve Kurtaga

Söke1

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
27 Ocak 2020
144
104
48
Söke kardeş bu kuyuların olduğu yerler güzel yerlerdir.. kuyu yakınına gelen tarihî yollar.. bu yolların virajlı olup olmadığı sağlı sollu yigmalar.. kuyunun 200 m yi geçmeyen uçurumlu alanları... kuyuya yakın han yerleri düzlükler... bölge doğru ise size mutlaka bu alametlerden göz kırpardı...
Ustam ucurum hiç yok
Eyvallah ustam.Ne mutlu bana bir katkı sağlıyabiliyorsam.Yok ustam o ustalık zaten sizde fazlasıyla var.Allah selamet versin inşallah.Selamlar.
O tepe bu ustam varmi dilkat celen bir durum

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: R00T

Söke1

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
27 Ocak 2020
144
104
48
Söke kardeş bu kuyuların olduğu yerler güzel yerlerdir.. kuyu yakınına gelen tarihî yollar.. bu yolların virajlı olup olmadığı sağlı sollu yigmalar.. kuyunun 200 m yi geçmeyen uçurumlu alanları... kuyuya yakın han yerleri düzlükler... bölge doğru ise size mutlaka bu alametlerden göz kırpardı...
Ustam tepe bu iste

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: R00T