ZEMIN TARAMA CUBUKLARI,,,?

Turan

Member
Kayıtlı Kullanıcı
SALAM QARDASHAR, DEFINE CUBUKLARI HER BIR ADAMDA ISHLEYIRMI? MEN NECE DEFE YOXLADIM,, MENDE ISHLEMIR.. DEYIRLER BUNUN UCUN QANIN +1 OLMASI LAZIM.. BU DOQRUMU? BILEN VARSA BOLUSHUN ZEHMET OLMAZSA... MENDE QAN +3 DUR...(

R00T

ProfessionaL
Yönetici
Administrator
Ben tam olarak bilmiyorum turan qardaş ama baya öyle diyenler var.Çubukların elektronık bağlantılı değil dimi.Var ise imkan farklı çubuk dene.

eski

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
kaynak elektrot çubuklar yada bakır çubukla idmanlara başla. 4 adet elektrot al 15 cm kaplamayı dök, soyulan kısmı 12 cm den 90 derece kıvırarak sap kısmını yap. diğer elektotu al bunları düz bir yerde , plastik cırt kıstırmayla monte et uzunluk 40 cm civarı olsun.
bakırıda 12 cm den penseyle 90 derece bük ondada uzunluk 40 cm civarı olsun.
çubuk kullanmaya yeni başlayanlar metal çubuklarda kalınlığı 3 mm kullansınlar, daha kalın çubuklarda fazla enerji gerektiğinden yeni başlayanlarda çubuklar çalışmayabiliyor.
bendede ilk başlarda 6 mm çubuklar çalışmadı. elektrot ve 3 mm çubuklar çalıştı.
İdman yaparken düşüncelerin boş olsun .. boşluğa çalışırken ilk başlarda çubuk yön almıyor fakat boşluğa geldiğinde kapanıyor... hızlı yürüme çok hafif ilerle boşluğa geldiğinde kapanır. ilk bşlarken enerjiyi tam kullanamadığından çubuk hareketleri yavaş oluyor. boşluk olduğunu bildiğin yerlerde elektrotla düşünmeden ağır hareket ederek idman yap çalıştığını görürsün.
1.JPG
2.JPG

Ekli dosyalar

• 770.5 KB Görüntüleme: 161
Son düzenleme:

R00T

ProfessionaL
Yönetici
Administrator
Anlamadım ki neden öyle oluyorlar.

R00T

ProfessionaL
Yönetici
Administrator
olsun emeğine sağlık yinede anlaşılıyor çubuklar.

Turan

Member
Kayıtlı Kullanıcı
kaynak elektrot çubuklar yada bakır çubukla idmanlara başla. 4 adet elektrot al 15 cm kaplamayı dök, soyulan kısmı 12 cm den 90 derece kıvırarak sap kısmını yap. diğer elektotu al bunları düz bir yerde , plastik cırt kıstırmayla monte et uzunluk 40 cm civarı olsun.
bakırıda 12 cm den penseyle 90 derece bük ondada uzunluk 40 cm civarı olsun.
çubuk kullanmaya yeni başlayanlar metal çubuklarda kalınlığı 3 mm kullansınlar, daha kalın çubuklarda fazla enerji gerektiğinden yeni başlayanlarda çubuklar çalışmayabiliyor.
bendede ilk başlarda 6 mm çubuklar çalışmadı. elektrot ve 3 mm çubuklar çalıştı.
İdman yaparken düşüncelerin boş olsun .. boşluğa çalışırken ilk başlarda çubuk yön almıyor fakat boşluğa geldiğinde kapanıyor... hızlı yürüme çok hafif ilerle boşluğa geldiğinde kapanır. ilk bşlarken enerjiyi tam kullanamadığından çubuk hareketleri yavaş oluyor. boşluk olduğunu bildiğin yerlerde elektrotla düşünmeden ağır hareket ederek idman yap çalıştığını görürsün.
Ekli dosyayı görüntüle 2123 Ekli dosyayı görüntüle 2124
TESHEKKURLER QARDASHIM,,, BUNUDA YOXLAYARAM,,, AMMA MENDE MIS CUBUK VAR ,HER IKISININ BASHINDA CIVE VAR,, ONLAR ARKADASHIMDA ISHLEYIR MENDE YOX(

eski

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
TESHEKKURLER QARDASHIM,,, BUNUDA YOXLAYARAM,,, AMMA MENDE MIS CUBUK VAR ,HER IKISININ BASHINDA CIVE VAR,, ONLAR ARKADASHIMDA ISHLEYIR MENDE YOX(
bir arkadaş hediye etti bendede fotodakilerden başka 2 adet mis çubuk var, o mis çubuklar bendede çok az çalışıyor , yukarıda yazdım yeni başlayanlar için 3 mm basit çubuklar ve elektrot daha iyi.

Üst Alt